گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/09/02 تعداد بازدید: 22
print
🔴محمد هادی مثل ابراهیم هادیسال ۱۳۶۷ بود که محمدهادی مصادف با شهادت امام هادی (ع) به دنیا آمد برای همین نام او را محمدهادی گذاشتند. عجیب است که او عاشق و دلداده امام هادی(ع) شد و در شهر امام هادی(ع) یعنی سامراء به شهادت رسید.
خانواده‌ هادی می‌گویند هادی اذیتی برای ما نداشت. آنچه را میخواست خودش به دست می‌آورد. در دوران دبیرستان میگفت میخواهم بروم سر کار، از درس خسته شده‌ام... و در نهایت درس را رها کرد و به سراغ کار رفت. مدتی در یک تولیدی بود و بعد مشغول فلافل فروشی شد. هادی از اول یک جور دیگری بود. اخلاص او زبانزد رفقا بود. اگر کسی از او تعریف می‌کرد، خیلی بدش می‌آمد.

هادی علاقه ی زیادی به شهید ابراهیم هادی داشت و همیشه جلوی موتورش یک عکس بزرگ از شهید ابراهیم هادی نصب داشت و در خصلت‌ها خود را خیلی به ابراهیم نزدیک کرده بود.
از خصوصیات بارز هادی کمک پنهانی به نیازمندان چه در ایران و چه در عراق بود. که این از گفته‌های بعضی نیازمندان بعد از شهادتش روشن شد.
انرژی‌اش را وقف بسیج و کار فرهنگی و هیئت کرده بود و بیشتر وقتش در مسجد محله و پایگاه انجام کارهای فرهنگی می‌گذشت. 
هادی بعد از پایان خدمت، چندین کار مختلف را تجربه کرد و بعد از آن، راهی حوزه علمیه شد. زیرا راهی جز طلبگی در نجف پاسخگوی غوغای درون هادی نبود و در نهایت شهادت چه زیبا او را برگزید. و هادی فدای امام هادی(ع) شد.

🔸پیکر شهید مدافع حرم "محمدهادی ذوالفقاری" بنا به وصیتش در وادی السلام نجف به خاک سپرده شد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک