گفت و گو
پیوندهای تصویری

عمومی شدن تبلیغ اسلامی در جامعه از مهمترین اهداف است

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری همزمان با روز تبلیغ و اطلاع رسانی در مراسم تجلیل از فعالان تبلیغ دین گفت: عمومی شدن تبلیغ اسلامی در جامعه از مهم ترین اهداف است.

ادامه مطلب
1399/04/02

ناظر به پیشبرد امور دینی؛ کنگره استانی تبلیغ در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

حجت الاسلام طاهری با اشاره به برگزاری کنگره استانی تبلیغ در این استان در سال جاری گفت: باید همه مباحث ناظر به پیشبرد امور دینی به صورت شبکه در این زمینه دیده شود.

ادامه مطلب
1399/03/24

برای مدیریت پارک ها باید به دنبال طراحی میدان باشیم

حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه برای مدیریت پارک ها باید به دنبال طراحی میدان باشیم، گفت: در طراحی میدان باید مراقب باشیم قرار نیست پارک مسجد شود.

ادامه مطلب
1399/03/24

قرآن باید به کتاب حل مسئله در جامعه تبدیل شود

حجت الاسلام طاهری با اشاره به اینکه باید رویکرد و دید ما نسبت به قرآن تغییر کند، گفت: باید بکوشیم کتاب قرآن به کتاب اجتماع و کتاب حل مسئله تبدیل شود که این کار آسانی نیست.

ادامه مطلب
1399/03/24

نشست تخصصی تبیین مهم ترین شاخصه های مکتب امام خمینی در شهرکرد

نشست تخصصی تبیین مهم ترین شاخصه های مکتب امام خمینی(ره)، با حضور اساتید حوزه و دانشگاه با محوریت اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

ادامه مطلب
1399/03/17

جمع آوری دو میلیارد و ۶۷۷ میلیون تومان برای مبارزه با کرونا توسط روحانیون چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: دو میلیارد و ۶۷۷ میلیون تومان از طریق شبکه تبلیغ این استان برای مبارزه با کرونا جمع آوری شده است.

ادامه مطلب
1399/03/10

پیشبرد نهضت اسلامی مهم ترین هدف رزمایش مواسات مؤمنانه است

حجت الاسلام طاهری گفت: در بحث انجام رزمایش همدلی هدف تنها توزیع بسته های غذایی نیست بلکه هدف نهایی در بحث مواسات پیشبرد نهضت اسلامی به معنای واقعی است.

ادامه مطلب
1399/02/29

توبه واقعی تنها با قرار گرفتن در مسیر ولایت حضرت علی محقق می شود

حجت الاسلام طاهری با اشاره به اینکه توبه واقعی تنها با قرار گرفتن در مسیر ولایت حضرت علی(ع) صورت می گیرد، گفت: داشتن محبت صرف به حضرت علی(ع) نجات بخش انسان نیست.

ادامه مطلب
1399/02/29

مردم چهارمحال و بختیاری با رعایت نکات بهداشتی به استقبال شب های قدر رفتند

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: مردم روزه دار استان با رعایت نکات بهداشتی به استقبال شب های قدر رفتند و نشان دادند بیش از سایرین به فکر سلامت جامعه هستند.

ادامه مطلب
1399/02/25

شعرا و مداحان عدالت و مطالبه گری را مورد توجه قرار دهند

حجت الاسلام نکونام گفت: مطالبات رهبر معظم انقلاب و در راس آن عدالت و مطالبه گری از مسئولین را در اشعار و مداحی های خود لحاظ کنید و پیگیر این مسائل در سطح جامعه باشید.

ادامه مطلب
1399/02/25

شبکه سفیران انفال در استان چهارمحال و بختیاری تشکیل می شود

حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه باید شبکه سفیران انفال در استان شکل گیرد، گفت: باید مباحث فقهی در منابع طبیعی پررنگ شود که دراین بین نقش روحانیون غیرقابل انکار است.

ادامه مطلب
1399/02/21

آموزش زمانی ماندگار می شود که از جان انسان نشأت بگیرد

حجت الاسلام طاهری گفت: به یقین آنچه از آموزش وپرورش باقی می ماند فضایی است که مقصد جان انسان ها قرار گیرد که دراین بین متولیان امر نقش کلیدی دارند.

ادامه مطلب
1399/02/21

توجه به هویت ایرانی اسلامی راهگشای مشکلات امروز جامعه است

حجت الاسلام طاهری بابیان اینکه انقلاب اسلامی به دنبال هویت دار کردن افراد است، گفت: به یقین توجه به هویت ایرانی اسلامی راهگشای مشکلات امروز جامعه است.

ادامه مطلب
1399/02/18

مسجد بایدمحلی برای عمق بخشی به گفتمان های دینی باشد

حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه مسجد باید محلی برای عمق بخشی به گفتمان های دینی باشد، گفت: مردم باید احساس کنند که مسجد محلی برای برطرف کردن مشکلات آنها است.

ادامه مطلب
1399/02/18

تشکیل جریان واحد رسانه ای در چهارمحال و بختیاری از ضرورت ها است

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه رسانه نباید به فرد وابسته باشد، گفت: باید به سمت شکل گیری جریان رسانه ای در استان پیش برویم و این از ضرورت ها است.

ادامه مطلب
1399/02/15
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک