گفت و گو
پیوندهای تصویری

برگزاری گفتمان دینی در مدارس صداری ولایت فارسان

گفتمان دینی با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در مدارس صداری ولایت فارسان برگزار شد.

ادامه مطلب
1398/07/17

تبادل فرهنگی شیعه در حماسه اربعین نباید دولتی باشد

حجت الاسلام طاهری بیان کرد: حماسه ی اربعین در پیشبرد تفکر شیعی کاری می کند که کارهای دیپلماسی عمومی سال ها قادر به انجام آن نیست، اما دیپلماسی مردمی این کار را انجام می دهد.

ادامه مطلب
1398/07/11

حضور روحانیون در پیاده روی بزرگ اربعین موجب بصیرت زایی می شود

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: حضور روحانیون در پیاده روی بزرگ اربعین موجب بصیرت زایی و معرفت افزایی می شود.

ادامه مطلب
1398/07/09

شورای سیاستگذاری مسائل فرهنگی کشور تشکیل شود

حجت الاسلام نکونام ضمن پیشنهاد شورای سیاستگذاری مسائل فرهنگی کشور از تک روی ها و جزیره ای عمل کردن دستگاه های انتقاد کرد.

ادامه مطلب
1398/07/09

اداره کل تبلیغات اسلامی موفق به کسب دستگاه اجرائی برتردر دومین جشنواره شهید رجایی چهارمحال و بختیاری شد

معاون اداری و مالی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از کسب مقام برترِ اداره کل تبلیغات اسلامی در دومین جشنواره شهید رجایی این استان خبر داد.

ادامه مطلب
1398/07/07

استقامت در مسیر توحید، موجب رسیدن جامعه امروز به عزت و سربلندی است

حجت الاسلام طاهری استقامت در مسیر توحید را موجب رسیدن جامعه امروز به عزت دانست و گفت: این عزت را مدیون تعداد کمی هستیم که باورِ به دین، معنویت، قرآن و اهل بیت داشتند.

ادامه مطلب
1398/07/07

موضوعات ناظر به هیئت های مذهبی استخراج و رسیدگی می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه موضوعات ناظر به هیئت های مذهبی استخراج و رسیدگی می شود، گفت: تشکل های دینی در رسیدن به این مهم نقش ویژه ای دارند.

ادامه مطلب
1398/07/07

علم و جرأت؛ دو مسئله در رساندن جامعه به وضع مطلوب

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری علم و جرأت را دو مسئله در رساندن جامعه به وضع مطلوب دانست و گفت: کارگزار ترسو و جاهل، نظام را به ورطه ی سرشکستگی و ذلت می کشاند.

ادامه مطلب
1398/07/04

تشکل های فکری و جریان ساز باید در پیاده روی اربعین شکل بگیرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در مراسم پیاده روی اربعین تشکل های فکری و جریان ساز شکل بگیرد گفت: از روحانیون جریان ساز در این سفر معنوی حمایت می کنیم.

ادامه مطلب
1398/07/04

تبلیغ سفر رایگان اربعین، ظلم نسبت به زائر است

حجت الاسلام شریف تبار با بیان اینکه تبلیغ سفر رایگان اربعین، ظلم نسبت به زائر است، گفت: سفر اربعین از سفر های کم هزینه و از سفر های حماسه آفرین تاریخ تشیع است.

ادامه مطلب
1398/07/01

وظیفه داریم برای حضور جمعیت میلیونی در راهپیمایی اربعین بستر مناسب فراهم کنیم

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: وظیفه داریم بستر هایی را برای حضور و حرکت یک جمعیت میلیونی و عظیم به سمت کربلا و عتبات عالیات ایجاد و فراهم کنیم.

ادامه مطلب
1398/06/31

ایجاد شبکه های مردمی برای منسجم کردن حرکت های پیاده روی اربعین

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه مسئله ی پیاده روی اربعین نباید از حالت مردمی بودن خارج شود، گفت: شبکه های مردمی برای منسجم کردن حرکت های پیاده روی اربعین ایجاد می شود.

ادامه مطلب
1398/06/27

اسلام ناب، اسلام عملیاتی است

حجت الاسلام طاهری گفت: آنچه ما در عصر انقلاب اسلامی از اسلام ناب می گوییم، اسلام میدان عمل و اسلام میدانی است، نه اسلام هیئتی که محبوس در حسینیه و تکیه شده باشد.

ادامه مطلب
1398/06/26

عمق فکری، خلوص نیت و انسجام تشکیلاتی از خصوصیات جریان های ماندگار جامعه شیعی است

حجت الاسلام طاهری گفت: اگر این سه ویژگی در یک جریان فرهنگی، اجتماعی وجود نداشته باشد ماندگاری او را دچار مشکل خواهد کرد.

ادامه مطلب
1398/06/25

خانواده سحر خدایاری خانواده ای متدین و در مسیر ولایت هستند

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: خانواده سحر خدایاری خانواده ای متدین ودر مسیر ولایت، رهبری و انقلاب هستند.

ادامه مطلب
1398/06/24
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک