گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/07/12 تعداد بازدید: 25
print
نشست هیئت اندیشه ورز تولید پوشاک ایرانی اسلامی در چهارمحال و بختیاری برگزارشد

نشست هیئت اندیشه ورز تولید پوشاک ایرانی اسلامی در چهارمحال و بختیاری وابسته به قرارگاه فرهنگی بانوان با هدف ارائه راهکارهای مناسب برای تولید پوشش بانوان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام مهدی طاهری، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، در نشست هیئت اندیشه ورز تولید پوشاک ایرانی اسلامی بانوان وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی استان، با تشکر از این اقدام جمعی اظهار کرد: در مرحله نخست باید بدانیم در چه میدانی و چرا عملیات خواهیم کرد و این یک اصل است.

وی با تاکید بر اینکه شما فرماندهان عملیات یک جنگ تمدنی در حوزه بانوان هستید، اظهار کرد: امروز ما در یک دعوای تفکر ناب شیعی در مقابل تفکر غرب هستیم و سه الگوی زن غربی، زن شرقی و زن ایرانی مسلمان در مقابل ما است که باید مدافع ارزش های زن ایرانی مسلمان باشیم و این کار آسانی نیست.

حجت‌الاسلام طاهری با تاکید بر اینکه پوشش ظاهری بانوان ما باید ناظر به الگوی زن مسلمان باشد و این یک اصل است، خاطرنشان کرد: تا کلیت ها مشخص نشود، نمی توانیم برای پوشش زن مسلمان ایرانی الگو بدهیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ما نباید به دنبال یک پایگاه تولیدی باشیم، اظهار کرد: باید این مرکز پوشاک اسلامی محلی برای تولید فکر باشد؛ اعتقاد ما بر این است که زنان باید خودشان برای حل مسائلشان وارد میدان عمل شوند.

در ادامه این نشست نیز هر یک از بانوان در مورد اهداف و برنامه های این مرکز تولیدی نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک