گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/20 تعداد بازدید: 21
print
مدارس صدرا باید پایگاه تبلیغ دیانت در انقلاب اسلامی باشد

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه مدارس صدرا باید پایگاه تبلیغ دیانت در انقلاب اسلامی باشدگفت: باید از معلمان باورمند و دغدغه مند استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در دیدار با رئیس سازمان مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرای ولایت گفت: مدارس صدرا پویش و خیزش جریان انقلاب اسلامی با نگاه به آینده مطلبو و تربیت نیروی کارآمد و مفید است.

حجت الاسلام دکتر مهدی طاهری با بیان اینکه مدارس صدرا باید پایگاه تبلیغ دیانت در انقلاب اسلامی باشدگفت: باید از معلمان باورمند و دغدغه مند استفاده کنیم.

وی با تأکید بر تربیت نیروهای اثرگذار در دنیا و نه یک منطقه محدود جغرافیایی ؛ مدارس صدرا  را محل مناسبی برای مخاطب سازی دانست.

 

 

گفتنی است حجت الاسلام دکتر حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت پنج شنبه 17 مرداد 98 در سفری یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری  با حجت الاسلام محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و حجت الاسلام ملک پور امام جمعه فارسان دیدار و در نشست مدیران تبلیغات اسلامی و مدیران ندارس صدرا و نشست فعالان فرهنگی و تربیتی شرکت کرد.

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک