گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/14 تعداد بازدید: 32
print
دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی با امام جمعه و فرماندار شهرستان کیار

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با امام جمعه و فرماندار شهرستان کیار دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی و مشکلات پیش روی فعالیت های اداره ی تبلیغات اسلامی گفتگو کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، مدیر کل تبلیغات اسلامی روز سه شنبه ۱۲ دی ۹۶ با حضور در شهرستان کیار با امام جمعه ی و فرماندار این شهرستان، در باره ی فعالیت های اداره ی تبلیغات اسلامی این شهرستان و مشکلات پیش روی این فعالیت ها، دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی در دیدار با قدمعلی مردانی، فرماندار شهرستان کیاربا اشاره به وضعیت فعلی ساختمان اداره ی شهرستان کیار گفت: اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان کیار در ساختمانی اجاره ای مستقر است و با وجود اعتبارات موجود این اداره کل توان ساخت یا خرید ساختمان برای این اداره وجود ندارد.

وی از فرماندار شهرستان کیار خواست تا در تهیه ی ساختمان برای اداره ی تبلیغات اسلامی همکاری و مساعدت داشته باشد.حجت‌الاسلام مرتضوی در ادامه شاره ای به وجود روحانیون مستقر در مناطق مختلف روستایی استان کرد و بیان کرد: تجربه نشان داده وجود روحانیون مستقر باعث کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی می‌شود و باید تدابیری اندیشیده شود که در مناطق مختلف روحانیون مستقر، استقرار پیدا کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با حجت‌الاسلام یدالله زمانی، امام جمعه ی شهرکیار هم دیدار کرد و با ارائه ی گزارشی از فعالیت های فرهنگی و دینی انجام شده توسط کارکنان و روحانیون مستقر گفت: تمام سعی اداره کل تبلیغات اسلامی این است که با کمترین امکانات موجود بیشترین بازدهی را داشته باشد.

گفتنی است، مدیر کل، معاون اداری و مالی و کارشناس روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی با رئیس و کارکنان اداره ی تبلیغات اسلامی نیز دیدار و گفتگو کردند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک