گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/12 تعداد بازدید: 207
print
دشمنان باید بدانندانقلاب اسلامی ریشه ای 1400 ساله دارد

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: تمام آحاد ملت باید بدانند تنها راه سلامت رسیدن به مقصد، در میان این فتنه ها و آسیب ها، وحدت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری حجت‌الاسلام مرتضوی، گفت: ملت بصیر و ولایی ایران بعد از چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پی به این نکته برده اند که این درخت، روز به روز تنومند می‌شود، چرا که ریشه ای ۱۴۰۰ ساله دارد.

حجت‌الاسلام مرتضوی با اشاره به بی عدالتی هایی که در جامعه ی امروزی وجود دارد، افزود: این بی عدالتی ها دور از شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دولت مردان ما باید به این بی عدالتی های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی موجود در کشور توجه ویژه داشته باشند و آنها را به هر نحو ممکن ریشه کن کنند.

وی بیان کرد: ناگفته نماند که هر جامعه و هر ملتی که شکل می گیرد، دشمنانی دارد که سعی در تضعیف آن ملت و جامعه می‌کنند و جامعه ی اسلامی ما هم مستثنی نیست و مردم ما باید آگاهانه و با بصیرت برخورد کنند و ندانسته آب به آسیاب دشمن نریزیم، چون که دشمنان ما به هیچ چیز اعتقاد ندارند، به جز منافع شخصی خودشان.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری از کارکنان اداره ی تبلیغات اسلامی خواست که سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را گوش کنند و ادامه داد: سخنان مقام معظم رهبری بسیار سخنان حکیمانه و بسیار جهت بخش و عمیق بود و ما باید این سخنان را با جان و دل گوش دهیم و به آنان جامه ی عمل بپوشانیم.

حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی افزود: در عین حال اتفاقات جامعه ی امروز ما برای مسئولین هشداری است که مباحث اقتصادی و نابسامانی های موجود را جدی بگیرند و باید گفت که ما زاویه ی دیدمان، زاویه ی دید فرهنگی و دینی است و امثال ما اشکال را در ضعف فرهنگی می بینیم.

وی بیان کرد: ضعف های اقتصادی و اجتماعی و دیگر ضعف هایی که در جامعه بین مردم و مسئولین مشاهده می‌شود، همه ریشه در ضعف فرهنگی دارد و ما از نظر فرهنگی، دینی و اعتقادی در موقعیتی قرار داریم که در شأن جمهوری اسلامی نیست و همه شاهد این موضوع هستیم.

حجت‌الاسلام مرتضوی گفت: ضعف اعتقادی و فرهنگی موجود هم بیشتر به ضعف مدیریت برمی گردد و ضعف مدیریت هم ریشه در مباحث اعتقادی و فرهنگی دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری بیان کرد خداوند نصرت و پیروزی را شامل حال کسی خواهد کرد که خدا را و دین خدا را یاری کند و نمونه ی بارز آن امام خمینی (ره) بودند که با دست خالی جلوی کفرایستاد و انقلاب اسلامی ایران را پایه گذاری کرد.

وی ادامه داد: هر چقدر ارتباط ما با قرآن و اهل بیت علیهم السلام کمتر شود و از این دو مقوله فاصله بگیریم، جای آن را دنیا طلبی و حرص و طمع پر می‌کند و اگر خواهان این هستیم که این ظلمت پراکنی ها، نابهنجاری ها و این آسیب ها کم و کمتر شود، باید چنگ به ریسمان الهی زد و از تفرقه دوری کنیم.

حجت‌الاسلام مرتضوی گفت: هنر درست استفاده کردن از فضای مجازی را باید یاد بگیریم و در مقابل تهاجمات و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، پاسخ قاطع، روشن و برگرفته از قرآن بدهیم.

وی در پایان بیان کرد: دشمنان این نظام مقدس باید بدانند ضعیف تر از آنند که بخواهند با این کلمه ی طیبه ی جمهوری اسلامی در بیفتند و تمام آحاد ملت باید بدانند تنها راه به سلامت رسیدن به مقصد، در میان این فتنه ها و آسیب ها، وحدت است.

گفتنی است، نشست ماهیانه ی کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی با حضور کارکنان اداره امور قرآنی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهر کرد، یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ در تالار جلسات این اداره کل برگزار شد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک