گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/01/29 تعداد بازدید: 24
print
تربیت افراد متخلق به اخلاق اسلامی؛ نتیجه ی صبر و استقامت در مدارس صدرا

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با بیان اینکه تربیت افراد متخلق به اخلاق اسلامی نتیجه ی صبر و استقامت درمدارس صدرا است، گفت: معلم و مربی خوب، سرمایه های این مدارس هستند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی در نشست مشترک مدیران مدارس صدرای شهرستان های فارسان و بروجن و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی این دو شهرستان با اشاره به خطبه ی ۱۷۶ نهج البلاغه، گفت: به اعتقاد بنده یکی از راه های بهشت، همین دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا هستند و این مدارس کار با نسل جوان است.

حجت‌الاسلام مرتضوی افزود: معلم و مربی که وارد مدارس صدرا می‌شود باید صبر، استقامت و حوصله داشته باشد و در برابر مشکلات ایستادگی کند و این هدف را به پایان برساند، و معلم و مربی خوب، سرمایه های این مدارس هستند.

وی ادامه داد: کار در دبیرستان های معارف، کار بسیار ارزشمندی است و ما به شما خداقوت می‌گوییم و این خدمت افتخار و توفیقی است که از جانب پروردگار عالم در این مقطع نصیب ما و شما شده که در نظام جمهوری اسلام قادر به فعالیت و تلاش در ۵ واحد دبیرستان دوره ی اول و دوم علوم و معارف اسلامی هستیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با بیان اینکه تمام فعالیت ها در این دبیرستان ها ذخیره ی آخرت می‌شود، افزود: با توجه به بیان خطبه ای که قرائت شد، امیرالمومنین تضمین کرده که من شاهد اعمال شما هستم و فردای قیامت جواب گوی اعمالی که برای خدا انجام شده است، هستم.

حجت‌الاسلام مرتضوی گفت: اگر فقط یک دانش آموز از این دبیرستان ها، با تربیت و اخلاق اسلامی روانه ی دانشگاه های کشور شود و نیروی مفیدی شود، برای نظام افتخار است و باید آگاه باشیم بهترین جوانان، در بهترین موقعیت و سنین زندگی، در بهترین مدارس کشور در اختیار ما هستند و ما باید از این موقعیت بهترین استفاده را ببریم.

گفتنی است، مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری یکشنبه ۲۷ فروردین ۹۶ با مدیران دبیرستان های دخترانه و پسرانه ی صدرای شهرستان بروجن و فارسان دیدار و گفتگو کرد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک