گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/08/07 تعداد بازدید: 22
print
امضای تفاهم نامه ی همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی با اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهار محال و بختیاری

اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دو مکان از اماکن تحت نظارت خود را در اختیار اداره کل کتابخانه های عمومی این استان قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی گفت: صورت جلسه ی واگذاری بخشی از اعیانی مجتمع فرهنگی روستای صمصامی شهرستان لردگان و بخشی از عرصه و اعیانی خانه عالم روستای یان چشمه شهرستان بن، روز شنبه 6 آبان 96 با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تدوین و امضا شد.

حجت‌الاسلام مرتضوی افزود: مدت این همکاری فعلا 5 سال است که بر این اساس اداره کل کتابخانه های عمومی متعهد می‌شود در قبال این واگذاری، نسبت به تأسیس و افتتاح کتابخانه با تجهیزات کامل از قبیل قفسه، کتاب، سیستم کامپیوتری و دیگر اقلام مورد نیاز اقدام نماید.

وی ادامه داد: این کتابخانه ها به منظور استفاده ی عموم دایر می شوند و هزینه های قبوض مصرفی این مکان ها به صورت مشترک پرداخت خواهد شد.

حجت‌الاسلام مرتضوی گفت: فلسفه ی وجودی ساخت خانه های عالم و مجتمع های فرهنگی توسط سازمان تبلیغات اسلامی انجام کار فرهنگی و ترویج مبانی اعتقادی در بین عامه ی مردم است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری بیان کرد: سعی همه ی دستگاه های فرهنگی این است که در مناطق مختلف و بیشتر در مناطق محروم تر، بتوانند کار فرهنگی انجام دهند و باید همه در دست هم دهیم تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک به منظور اعتلای فرهنگ ناب محمدی (ص) برداریم.

فرهاد خلیل مقدم، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری هم در این نشست گفت: این اداره کل آمادگی دارد هر نقطه از استان چهار محال و بختیاری که فضای فیزیکی مناسبی داشته باشد، کتابخانه افتتاح کند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک