گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/04/03 تعداد بازدید: 30
print
 ارتقای فرهنگ دینی در جامعه مهمترین اولویت تبلیغات اسلامی

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ارتقای فرهنگ دینی در جامعه از مهمترین اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی در گفت و گو با روابط عمومی این اداره با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی نقش مهمی در ترویج فرهنگ دینی در جامعه دارد، اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی از ابتدای تأسیس خود تاکنون نقش مهمی در ارائه خدمات فرهنگی و دینی در جامعه ایفا کرده است.
وی با گرامیداشت سالروز تاسیس تبلیغات اسلامی، بیان کرد: در اول تیرماه ۱۳۶۰ نهادی منسجم، مستقل و وابسته به ولایت فقیه، تحت عنوان نهاد شورای
عالی تبلیغات اسلامی که بعد ها به سازمان تبلیغات اسلامی تغییر نام پیدا کرد، به منظور پرداختن به امر تبلیغات به وجود آمد.
مرتضوی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی به منظور تبلیغات دینی در جامعه و ترویج معارف و فرهنگ تاریخ اسلام ومقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه سازماندهی و هدایت نیروهای مؤمن و تشکل های مردمی از دیگر وظایف تبلیغات اسلامی است، بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در مدت فعالیت خود گام های بلندی در ارائه خدمات فرهنگی و دینی در جامعه برداشته است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، بیان کرد: کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه از مهمترین اهداف دشمن است و دشمن با این اقدام می خواهد توطئه های خود را عملی سازد.
وی بیان کرد: دشمن فرهنگ اسلامی را هدف قرار داده است و درصدد القای بی هویتی در جامعه اسلامی است.

حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی عنوان کرد: تهاجم های فرهنگی بر ضد ارزش های اسلامی چند برابر شده است و تلاش ها برای مقابله با تهاجم های فرهنگی دشمن باید چند برابر شود.
وی بیان کرد: باید تبلیغات اسلامی مورد توجه بیشتر قرار گیرد و حمایت ها از این سازمان افزایش یابد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک