گفت و گو
پیوندهای تصویری

انعقاد تفاهمنامه همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و حفظ آثار دفاع مقدس در چهار محال و بختیاری

به منظور حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در حیطه اداره کل تبلیغات اسلامی تفاهم نامه همکاری با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان چهار محال و بختیاری منعقد شد.

ادامه مطلب
1396/07/25

کسب رتبه ی اول دانش آموزان دبیرستان دخترانه ی فارسان در میان مدارس معارف اسلامی صدرای کشور

رابط مدارس صدرا در چهار محال و بختیاری از کسب رتبه ی اول دانش آموزان سوم دبیرستان دخترانه ی علوم و معارف اسلامی صدرای فارسان در امتحانات نهایی سال تحصیلی ۹۶ـ۹۵ در میان مدارس معارف اسلامی صدرای کشور خبر داد.

ادامه مطلب
1396/07/22

مبلغان خواهر با غنای علمی حوزوی به صورت تخصصی جایگزین افراد غیرمتخصص می شوند

رئیس اداره مبلغات دفتر تبلیغات اصفهان با بیان جزئیات طرح اعزام هفتگی مبلغان خواهر، گفت: مبلغان خواهر با غنای علمی حوزوی به صورت تخصصی جایگزین افراد غیرمتخصص خواهند شد.

ادامه مطلب
1396/07/15

موفقیت دانش آموزان دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا در کنکور سراسری

رابط مدارس صدرا در چهار محال و بختیاری با اعلام خبر موفقیت دانش آموزان مدارس صدرا در کنکور سال ۹۶ گفت: ۱۶ نفر از دانش آموزان این مدارس در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدند.

ادامه مطلب
1396/07/15

طرح اعزام مستمر مبلغات در چهارمحال و بختیاری اجرایی می شود

رئیس اداره مبلغات دفتر تبلیغات اصفهان بابیان اینکه آموزش بانوانِ مناطق محروم نادیده گرفته شده است، گفت: طرح اعزام مستمر مبلغات در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.

ادامه مطلب
1396/07/15

اندیشه و باور مهدویت، از مهم ترین آموزه های دین مبین اسلام است

رئیس مجمع کانون های فرهنگی چهار محال و بختیاری در دومین نشست طرح آرمان شهر مهدوی در شهرکرد، گفت: اندیشه و باور مهدویت، از مهم ترین آموزه های دین مبین اسلام است.

ادامه مطلب
1396/07/02

روحانیون نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری در همایش طلایه داران تبلیغ این استان، گفت: روحانیون نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

ادامه مطلب
1396/07/02

رسالت روحانیون، تبلیغ همراه با بصیرت و شجاعت است

نماینده ولی فقیه در چهار محال و بختیاری در همایش طلایه داران تبلیغ این استان که با حضور هزار و ۱۰۰ مبلغ و مبلغه برگزار شد، گفت: رسالت روحانیون، تبلیغ همراه با بصیرت و شجاعت است.

ادامه مطلب
1396/07/02

فعالیت یک هزار و ۱۰۰ مبلغ و مبلغه همزمان با دهه اول محرم در استان چهار محال و بختیاری

کارشناس ساماندهی امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری از فعالیت یک هزار و ۱۰۰ مبلغ و مبلغه دراین استان خبر داد و گفت: فعالیت های تبلیغی نیاز به حمایت بیشتر دارد.

ادامه مطلب
1396/06/30

هیئت های مذهبی الگوی مردم داری و زندگی به شیوه ی ائمه در جامعه هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرکرد با بیان اینکه هیئت های مذهبی معرف حرکت امام حسین (ع) در جامعه هستند، گفت: هیئت های مذهبی الگوی مردم داری و زندگی به شیوه ی ائمه در جامعه هستند.

ادامه مطلب
1396/06/30

احیای امر اهل بیت علیه السلام یکی از اهداف شکل گیری مجالس محرم است

کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه مجالس عزاداری محرم باید با محتوا و پر مغز باشد گفت: احیای امر اهل بیت علیه السلام یکی از اهداف شکل گیری مجالس محرم است.

ادامه مطلب
1396/06/30

جامعه قرآنی مطالبه گر باشد و منفعلانه برخورد نکند

حسین بهبودی با تاکید بر اینکه جامعه قرآنی باید مطالبه گر بوده و منفعلانه برخورد نکند، گفت: متاسفانه به دلیل عدم مطالبه‎گری جامعه قرآنی، بودجه قرآنی کشور در سال 96 کاهش یافت.

ادامه مطلب
1396/06/22

استان چهار محال و بختیاری در حوزه ی فعالیت های قرآنی ظرفیت خیلی خوبی دارد

حسین بهبودی با اشاره به استعداد خوب چهار محال و بختیاری در زمینه ی فعالیت های قرآنی بیان کرد: استان چهار محال و بختیاری در حوزه ی فعالیت های قرآنی ظرفیت خوبی دارد.

ادامه مطلب
1396/06/22

خانواده ها به شبهات نوجوانان واقع بینانه و با مراجعه به آیات کلام وحی پاسخ دهند

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با اشاره به مطالب پوچ، بدون محتوا و منبع در فضای مجازی گفت: خانواده ها به شبهات نوجوانان واقع بینانه و با مراجعه به قرآن پاسخ دهند.

ادامه مطلب
1396/06/14

برگزاری مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان

مراسم معارفه رئیس تبلیغات اسلامی فارسان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری برگزارشد.

ادامه مطلب
1396/06/12
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک