گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/04/04 تعداد بازدید: 2617
print
۱۳۱ دانش آموز شهرستان فارسان در آزمون ورودی مدارس صدرا به رقابت پرداختند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از برگزاری آزمون ورودی دبیرستان های علوم ومعارف اسلامی صدرا در این شهرستان با حضور 131 نفر دانش آموز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی کل اداره تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سیدحسن چراغی در رابطه با مدارس صدرا گفت: مدارس صدرا امروزه در جامعه جایگاه خوبی را دارند و می توانیم این جایگاه را با اعتمادی که دانش آموزان و والدین آنها به این مدارس دارند ارتقا دهیم تا بتوانیم گام بزرگی را در راستای تربیت نسل آینده برداریم.

وی در ادامه گفت: یکی از مهم ترین چیز های که باعث شد مدارس صدرا تشکیل شود تقویت بنیه اعتقادی و دینی دانش آموزان بود که بتوانند در جامعه امروزی که هر روز شبهه ای به وجود می آید پاسخ گوی آن باشند.

چراغی در ادامه اظهار کرد: در این آزمون ۱۳۱ دانش آموز دختر و پسر با هم به رقابت پرداختند که از این جمع حدود ۵۰ دانش آموز برای سال تحصیلی جدید پذیرفته می شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان تصریح کرد: پس از برگزاری آزمون علمی از ظرفیت قبول شدگان در آزمون با انجام مصاحبه برای هر کلاس ۲۵ دانش آموز پذیرفته می‌شود.

گفتنی است که این آزمون ۳۱ خرداد ۹۷ در مدارس صدرا شهر فارسان بر گزار شدند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک