گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/10/29 تعداد بازدید: 89
print
جهاد و مقاومت محور اصلی فعالیت های کمیته قرآنی و هیئت های مذهبی دهه فجر شهرستان کیار

حجت الاسلام محمد منصوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برگزاری نشست کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، محمد منصوری بروجنی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با اعلام این خبرافزود: نشست کمیته قرآن دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور اعضای کمیته در دفتر امام جمعه شلمزار برگزار شد.

حجت‌الاسلام منصوری اظهار داشت: با توجه به مسائل پیش آمده و شرایط حساس کنونی فعالیت های کمیته قرآن و هیئت های مذهبی این شهرستان با موضوع جهاد و مقاومت بر گزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام منصوری خاطر نشان کرد: خروجی تمامی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی امسال باید به گونه ای طراحی شود که شاهد ظهور و بروز مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی تراز انقلاب باشیم.

وی ادامه داد: برگزاری دو کرسی تلاوت از دیگر برنامه های کمیته قرآنی خواهد بود که امسال در مدارس این شهرستان برگزار خواهد شد و همچنین ختم کل قرآن توسط مراکز قرآنی هم در این دهه یکی از برنامه هایی است که به مسئولین خانه های قرآنی و موسسات واگذار خواهد شده است.

گفتنی است، این نشست ۲۸ دی ۹۸در دفتر امام جمعه شهر شلمزار با حضور اعضای کمیته قرآن برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک