گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/10/07 تعداد بازدید: 38
print
تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب توسط رییس اداره تبلیغات اسلامی در شورای اداری شهرستان کیار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در شورای اداری این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، محمد منصوری بروجنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با اعلام این خبر افزود: با تصویب شورای اداری شهرستان،در هر جلسه شورای اداری، بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب برای مسئولین شهرستان تشریح و با مبانی قرآنی تحلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام منصوری بروجنی گفت: این بیانیه از دو هفت گانه ای تشکیل شده که یکی از گذشته انقلاب و موضوعاتی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب بخشی از مفاخر انقلاب را برمی شمرند و در هفت گانه دوم نیز توصیه هایی را بیان می‌کنند که نسبت به تحقق این هفت توصیه تأکید دارند.

منصوری با اشاره بر اینکه همه باید در طول اندیشه ولایت ملاحضه شوند افزود: صدور بیانیه گام دوم انقلاب آغاز بازگشت به مکتب انقلاب است این برگشت به مکتب انقلاب اسلامی، تضمین کننده مسائل جاری کشور و ارتقای تعالی فرهنگی کشور است.

وی ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب با حضور جوانان انقلابی، پای‌کار، مؤمن، اهل دانش و ولایت مدار تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به فرمایشاتی از رهبر معظم انقلاب در خصوص معنویت و اخلاق افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند معنویت و اخلاق جزو شعارهای فطری انقلاب است؛ ایشان در بیاناتی دیگر فرمودند معنویت و اخلاق، نیاز اصلی جامعه است نه فرعی جامعه؛ همچنین تصریح کردند معنویت و اخلاق حالت جهت دهندگی به تمام حرکت های فردی و اجتماعی دارد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک