گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/16 تعداد بازدید: 58
print
کارگروه فقه منابع طبیعی در استان تشکیل شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر منطقی و علمی کردن نسبت دانش حوزوی و عمل در جامعه پیشنهاد کرد کارگروه فقه منابع طبیعی در استان تشکیل شود.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام دکتر مهدی طاهری سه شنبه 15 مرداد 98 در دیدار با نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر داشتن روحیه جهادی در وزارت جهاد کشاورزی توصیه کرده اند.

وی با اشااره به ظرفیت عظیم فقه در منابع طبیعی گفت: مباحث غنی در فقه منابع طبیعی داریم و باید در استان برای تربیت متخصص فقه منابع طبیعی تلاش کرد.

طاهری با تأکید بر منطقی و علمی کردن نسبت دانش حوزوی و عمل در جامعه پیشنهاد کرد کارگروه فقه منابع طبیعی در استان تشکیل شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان چهارشنبه 16 مرداد 98 در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گفت: آنچه را که بقای جامعه را تضمین می کند شهادت و روحیه شهادت طلبی است.

حجت الاسلام مهدی طاهری آمادگی سازمان را برای استفاده از ظرفیت ها و امکانات سازمان برای نشر ارزش های دفاع مقدس اعلام کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک