گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/28 تعداد بازدید: 45
print
پویش ملی' هم سرنوشتیم ' در چهارمحال و بختیاری فعال شد

پویش ملی " هم سرنوشتیم " با هدف حفظ و حراست از کیان خانواده، ترویج ازدواج آسان و رفع موانع این سنت حسنه در کشور روز پنجشنبه در شهرکرد فعال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام سید عزیز الله میراحمدی در گفتگو با این روابط عمومی با بیان اینکه این پویش با موضوع سازمان تبلیغات اسلامی و در پاسخ به مطالبات رهبر معظم انقلاب در حوزه خانواده راه‌اندازی شده است، گفت: دشمن در سال‌های اخیر به شدت برای خانواده‌های ایرانی برنامه‌ریزی کرده است و تلاش دارد تا با ایجاد گسست در خانواده‌ها به اهداف شوم خود دست یابد.

حجت‌الاسلام میراحمدی با اشاره به دیدار جمعی از هیئت‌های مذهبی کشور با مقام معظم رهبری در اسفندماه سال گذشته، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر مقابله با هجمه‌های دشمن و ارائه راهکارهای کاربردی برای تقویت بنیان خانواده تاکید بسیاری داشتند که به دنبال مطالبه ایشان پویش ملی هم سرنوشیم به تازگی در کشور راه‌اندازی شده است.

وی، مساله‌سازی، ایجاد حساسیت در جامعه و ارائه راهکارهای موثر را سه محور اصلی پویش هم سرنوشیم اعلام کرد و افزود: در این پویش ترویج ازدواج آسان، هشدار نسبت به ازدواج‌های سفید در کشور و مقابله با آداب و رسومی که امر ازدواج را به تاخیر می‌اندازد، پیگیری می‌شود.

میراحمدی با هشدار نسبت به بالا رفتن سن ازدواج و فرزندآوری کمتر در کشور و استان، اظهار داشت: مسئولان و فعالان هیئت‌های مذهبی استان می‌توانند نسبت به هشدار چنین مواردی در جامعه و به گروه‌های هدف نقش موثر و سازنده‌ای ایفا کنند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در نخستین نشست پویش هم سرنوشتیم با اشاره به هجمه‌های گسترده دشمن علیه کانون خانواده، بیان کرد: سازمان تبلیغات بنا به مطالبات مقام معظم رهبری خود را در این حوزه موظف به گره‌گشایی می‌داند و در این مسیر به‌عنوان یک همراه و تسهیل‌گر در کنار مجموعه‌های مردمی حضور خواهد داشت.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک