گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/09/02 تعداد بازدید: 5537
print
پنجمین نشست ماهانه تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان برگزار شد

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری پنجمین نشست ماهانه این شهرستان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ،احمدرضا خدری در این نشست گفت : یکى از شاخصه هاى پر اهمیت در پیشرفت اسلام اخلاق نیک و کلام‏ دلاویز و پرجاذبه پیامبر اکرم (ص) با انسان‏ها بود و  این خلق نیکو تا بدان حدى بود که معروف شد سه چیز در پیشرفت اسلام نقش به ‏سزایى داشت که عبارتند از :  اخلاق پیامبر (ص)،شمشیر و مجاهدات حضرت على (ع) و انفاق ثروت حضرت خدیجه (س) )و در قرآن مجید، به نقش اخلاق پیامبر (ص) در پیشرفت اسلام و جذب ‏دل‏ ها تصریح شده است.
وی افزود : برای برگزاری  هر چه بهتر برنامه های مناسبتی همه همکاران تلاش خود را انجام دهند .
بازدید عباس بابامیر کارشناس امور فرهنگی و  اعزام مبلغ از فعالیت ها و برنامه های روحانیون مستقر  و همکاری لازم با نیروی انتظامی برای برگزاری کلاس های آموزشی روخوانی و روان خوانی قرآن کریم توسط حسین ماندنی کارشناس قرآنی اداره از مصوبات این نشست بود.

اطلاع رسانی به هیئت های مذهبی و مداحان برای برگزاری برنامه های مناسبتی توسط عباس آبرود کارشناس برنامه ریزی امور فرهنگی از دیگر مصوبات این نشست فرهنگی بود.
گفتنی است این نشست  ۳۰آبان ۹۶ در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان برگزار شد

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک