گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/30 تعداد بازدید: 10
print
نقد تخصصی وکاربردی در بخش فرهنگی مورد توجه رسانه ها قرار گیرد

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نقد ها در بخش فرهنگی باید به صورت تخصصی و کاربردی باشد تا بتوان در مسیر توسعه فرهنگی حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام مجتبی نجفی چهارشنبه دوم مرداد ۹۸ در نشست تخصصی با فعالان رسانه ای فرهنگی با اشاره به اینکه نقدها در بخش فرهنگی باید به صورت تخصصی و کاربردی باشد تا بتوان در مسیر توسعه فرهنگی حرکت کرد، اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی در حل مشکلات و چالش‌های بخش فرهنگ دارند.

وی بیان کرد: بهره گیری مناسب از رسانه‌ها در توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه ضروری است.

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: رسانه‌ها در مسیر ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه سازمان تبلیغات اسلامی را یاری کنند.

وی در ادامه با اشاره به بستر مناسب فعالیت برای مدیریت‌های مدیر کل‌های جدید در تبلیغات اسلامی فراهم می‌شود، بیان کرد: فرهم آوردن بستر فعالیت به چند طریق انجام می‌شود که ارائه شناخت کامل از استان به مدیر کل جدید از مهمترین اقدامات به شمار می‌رود.

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: برگزاری سلسله نشست‌های فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در استان‌ها از مهمترین اقدامات در راستای کسب شناخت کامل از استان‌ها است.

وی اظهار داشت: وضعیت فرهنگی و فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در این نشست‌ها از نگاه فعالان فرهنگی بررسی می‌شود.

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: سلسله نشست‌های فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در قالب ۱۲ گروه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این ۱۲ گروه در قالب مبلغان وروحانیون، معلمان و فرهنگیان، فعالان فرهنگی سطح شهر، ائمه جماعات، دانشجویان و اساتید دانشگاه، اصحاب رسانه و… هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک