گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/10 تعداد بازدید: 69
print
موسسه های قرآنی در چهارمحال و بختیاری از سطح بالایی برخوردارند

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه موسسه های قرآنی در استان از سطح بالایی برخوردارند گفت: جذب جوانان و نوجوانان باید اساس کار موسسه های قرآنی باشد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، «محسن تقی پور» چهارشنبه ۱۰ مرداد در بازدید از موسسه مجمع القرآن فاطمیون روستای شیخ شبان در شهرستان بن گفت: گرایش به سمت قرآن موجب دوری از مشکلات و رفع گرفتاری‌های روحی انسان می‌شود.

 

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: قرآن و اهل بیت (ع) نیز باید از محورهای موسسات قرآنی در سطح استان باشد.

 

وی ابراز کرد: مربیان مؤسسات قرآنی در چهارمحال و بختیاری از افراد مجرب هستند که جوانان و نوجوانان زیادی را در سطح استان آموزش می دهند.

 

تقی پور بابیان اینکه موسسه های قرآنی در استان از سطح بالایی برخورددارند گفت: جذب جوانان و نوجوانان باید اساس کار موسسه های قرآنی باشد.

 

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه موسسه مجمع القرآن فاطمیون روستای شیخ شبان تاسیس سال ۱۳۷۲ است گفت: این موسسه طی این سال ها توانسته با آموزش های روخوانی و روانخوانی و صوت و لحن مردم به ویژه جوانان و نوجوانان با قرآن مانوس کند.

 

وی بابیان اینکه آموزش های قرآن در روستاها در غالب طرح «تسنیم» برگزار می شود اظهار کرد: در این طرح پسران ۱۲ تا ۲۸ سال در روستای شیخ شبان پنج جزء از قرآن را به صورت شبانه روزی حفظ می کنند.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: طرح تسنیم با حضور ۳۰ نفر از ۵ مرداد در روستای شیخ شبان آغاز شده است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک