گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/06 تعداد بازدید: 35
print
نوجوان بسیجی میراث دار حسین فهمیده هاست

روحانی طرح خود استقرار لردگان از برگزاری همایشی برای نوجوانان بسیجی خبر داد و گفت: نوجوان بسیجی امروز میراث دار حسین فهمیده هاست.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام قاسمپور ضمن تشریح این خبر گفت: شما نوجوانان بسیجی میراث دار بسیجیانی همچون حسین فهمیده ها هستید آنها که این پرچم عزت واقتدار را برافراشتند و اینک شمائید که باید از این عزت و اقتدار حراست و پاسداری کنید.

وی افزود: بنیان‌گذار بسیج حضرت امام(ره) است که یاد و خاطرشان را گرامی می‌داریم. امام در رابطه با بسبج جمله معروف و عجیب«بسیج شجره طیبه است» را بیان کرده‌اند که برگرفته از آیات قرآن است.

حجت‌الاسلام قاسمپور ادامه داد: بسیج به معنای تجمع قدرت مسلمین است که قرآن کریم تأکید دارد که تفرقه نکنید و بر ریسمان الهی چنگ بزنید؛ رشته این حبل الهی در کشور جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در دست رهبر عزیز انقلاب است که امتداد مسیر نبوت، ولایت و امامت قلمداد می‌شود.

گفتنی است این همایش چهارم آذر۹۸ در مدرسه راهنمایی امامت شهرستان لردگان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک