گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/10 تعداد بازدید: 29
print
برگزاری جلسه مشترک روحانیون هجرت با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری جلسه ای با روحانیون طرح هجرت این شهرستان پیرامون مسائل تبلیغ دینی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت‌الاسلام اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان دراین جلسه ضمن تقدیر از عملکرد معاون تبلیغ شهرستان وتعامل خوب وی با اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان این جلسه را مهم ارزیابی کرده و گفت: روحانیون منطقه جهت پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام در منطقه نیاز به همفکری و تبادل نظر و وحدت استراتژی دارند و اینگونه جلسات دراین راستا موثر خواهد شد.

وی همچنین مساله تبلیغ را در تبیین و گسترش احکام نورانی اسلام و تعالی سبک زندگی از مولفه های اساسی و اولویت دار خواند و افزود: امروز باتوجه به گسترش ابزارها و پیچیدگی مولفه های ضد فرهنگی، مبلغین باید از ظرفیت مساجد و هیئات مذهبی و جایگاه ویژه روحانیون وزیبایی های دین استفاده کنند و با ترویج معنویت درسالم سازی محیط زیست و اجتماع تلاش کنند.

وی از تصمیم گیری های مهم در این جلسه خبر داد و افزود: مقرر شد که این جلسات به صورت ماهانه و باحضور روحانیون هجرت و مستقر برگزار شود.

در این دیدار حجت‌الاسلام خالدی معاون تبلیغ شهرستان لردگان ضمن ارایه گزارش از عملکرد وفعالیت شبکه تبلیغی روحانیون هجرت، خواستار افزایش توجه به روحانیون طرح هجرت شد.وی همچنین از سرکشی مداوم ازحوزه تبلیغی روحانیون خبردادوگفت:به حمد الله دینداری ومعنویت مردم در محل استقرار روحانیون نشانگر تلاش خالصانه روحانیون منطقه است.

لازم به ذکر است این جلسه در روز یکشنبه ۱۰ آذر در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک