گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/10 تعداد بازدید: 29
print
برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی در شهرستان لردگان

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی خبر داد و گفت: شورای هیئت ها در ایجاد تحکیم وحدت بین هیئت های مذهبی نقش بسزایی دارد.

 

به گزارش روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام اسماعیلی ضمن تقدیر از خدمات و زحمات شواری هیئت های مذهبی طی یک سال گذشته گفت: شورای هیئت های مذهبی در ایجاد انسجام و تحکیم وحدت بین هیئت های مذهبی نقش بسزایی دارد و هیئات مذهبی اصیل‌ترین، منسجم‌ترین و باسابقه‌ترین نهاد مردمی در کشور هستند و با توجه به ضرورت ساماندهی و جهت دهی این تشکلها، شورای هیئات مذهبی در سطح کشور تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام اسماعیلی فعالیت‌های شورای هیئات مذهبی شهرستان لردگان به‌ویژه انضباط، انسجام، تلاش و دغدغه اعضای آن نسبت به مسائل فرهنگی را قابل تقدیر دانست و افزود: شایسته است شورای هیئات مذهبی با وفاق و همدلی امور مربوط به بزرگترین تشکل دینی مردمی کشور یعنی هیئات مذهبی را پیگیری و در راستای تقویت برنامه های آنان تلاش نماید.

یادآور می‌شود انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی نهم آذر در محل جلسات اداره تبلیغات این شهر برگزار شد و خانم اعظم مرتضوی فرد به‌عنوان رئیس و ولی بویری بعنوان نائب رئیس و همچنین ابراهیم جمالی به‌عنوان دبیر این شورا معرفی شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک