گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/14 تعداد بازدید: 4381
print
تشکیل انجمن خیرین قرآنی در شهرستان فارسان

رئیس اداره تبلیغات فارسان با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در این شهرستان رشد داشته است، گفت: انجمن خیرین قرآنی برای نخستین بار به همت خیرین شهر فارسان تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید حسن چراغی گفت: انجمن خیرین قرآنی با هدف انجام هر چه بهتر فعالیت های قرآنی با حضور و مشارکت خیرین و نیکوکاران در شهرستان فارسان تشکیل شد.

حجت‌الاسلام چراغی با اشاره به اینکه در بحث مباحث قرآنی و احکام اهل بیت علیهم السلام مردم نذور را پرداخت می‌کنند، ادامه داد: در مسائل فرهنگی دینی کمترین بودجه ها داده می‌شود و سهم فعالیت های قرآنی در این بودجه های تخصیصی خیلی ناچیز است.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان فارسان در ادامه سخنانش، بر حمایت مسئولین از انجمن خیرین قرآن در شهرستان فارسان تاکید کرد و افزود: با تشکیل این انجمن می توان فعالیت های قرآنی را درشهرستان افزایش داد و از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت تشکیل انجمن خیرین قرآنی گفت: این مجمع می تواند با بهر گیری صحیح از خیرین در این رابطه در حوزه های قرآنی جلسات برتر قرآنی و مسابقات قرآنی و تربیت حافظان قرآنی اقدام کنند و باعث پیشرفت شهرستان در کار های قرآنی شود.

گفتنی است این نشست ۱۰ دی ۹۶ در اداره تبلیغات فارسان بر گزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک