گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/06/12 تعداد بازدید: 144
print
برگزاری مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان

مراسم معارفه رئیس تبلیغات اسلامی فارسان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، مراسم معارفه حجت‌الاسلام سید حسن چراغی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان با حضور حجت‌الاسلام سید جعفرمرتضوی مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، مرداس طاهری فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان فارسان در سالن اجتماعات شهدای روحانی اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد.

در ابتدای این مراسم طاهری فرماندار فارسان از فعالیت های حجت‌الاسلام سید محمد میربد رئیس سابق تبلیغات اسلامی فارسان تشکر کرد و گفت: همه تلاش هایی که ما انجام می دهیم باید بر محور دین باشد و بافعالیت های خوب اسلام چهره بهتری پیدا می‌کند و البته سازمان تبلیغات اسلامی برای معرفی کردن چهره دین باید برای همه الگو باشد چون که وظیفه ذاتی آن تبلیغات اسلام است.

در ادامه حجت‌الاسلام سید جعفر مرتضوی از همکاری دستگاه هایی دولتی به‌ویژه فرماندار فارسان تشکر کرد و گفت همه شما سازمان تبلیغات اسلامی هستید و باید دست در دست هم برای احیای دین مبین اسلام تلاش کنیم و رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام سید حسن چراغی که از علمای خوب و باسواد همین منطقه هست را حمایت و در برگزاری فعالیت های دینی ایشان را یاری کنید.

گفتنی است مراسم معارفه رئیس جدید تبلیغات اسلامی فارسان پنج شنبه نهم شهریور ۱۳۹۶برگزارشد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک