گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/01/26 تعداد بازدید: 82
print
طلاب جهادگر چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل زده اعزام شدند

۵۲نفر از طلاب و روحانیون چهارمحال و بختیاری در قالب گروه جهادی به مناطق سیل زده غرب و جنوب غرب کشوراعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری عبدالحسین زمانپور با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغین در هر زمانی پشتیبان، یار و همراه مردم و در همه ی صحنه ها همراه و هم قدم مردم کشور هستند، گفت: همگام با مردم سراسر کشور، روحانیون مستقر استان چهار محال و بختیاری به همراه سایر مبلغین و طلاب استان در قالب کاروان های جهادی و تبلیغی به کمک مردم آسیب دیده از سیل رفتند.

زمانپور افزود: استان چهار محال و بختیاری در شهرستان های بروجن، لردگان، اردل و کوهرنگ شاهد سیل بود و خسارت هایی به مناطق عشایر نشین و زمین های کشاورزی و مناطق صنعتی این مناطق وارد شد، اما مردم نوع دوست و همیشه در صحنه ی این استان با توجه به اعلام نیاز بیشتر در مناطق سیل زده ی غرب و جنوب غرب کشور به کمک هموطنان شتافتند.

وی ادامه داد: روحانیون استان با حضور در بین مردم استان ضمن جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم، در مناطق سیل زده حضور پیدا کردند.

کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری بیان کرد: ۵۲ نفر مُبلغ، بالغ بر ۲۰ میلیون تومان از محل کمک های مردمی،۵۰۰ تخته پتو، اقلام بهداشتی و مواد غذایی به هلال احمر با هدف کم به سیل زدگان کمک کردند و با حضور در مناطق سیل زده در قالب گروه جهادی کمک رسانی کردند.

زمانپور افزود: از تعداد ۵۲ نفر روحانی که به این مناطق معمولان، پلدختر،لرستان و خوزستان اعزام شدند، ۱۰ نفر از روحانیون مستقر بودند.

گفتنی است، این مبلغین از تاریخ ۲۲ فروردین به مدت ۱۰ روز در این مناطق مشغول به خدمت رسانی هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک