گفت و گو
پیوندهای تصویری
1395/10/13 تعداد بازدید: 150
print
نهم دی، انقلاب بصیرت بود و انوار بصیرت را به افق آینده منتشر کرد

روحانی مستقر روستای چلوان در جمع مردم روستای چلوان نهم دی را انقلاب بصیرت بود و انوار بصیرت را به افق آینده منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید محمد علی قاسمی گفت: فتنه 88 سبب شد‌ که خواص، محک‌خورده و چهره منافقان افشا شود، مردم هوشیار از پیش، صحنه سیاست داخلی و خارجی را رصد کنند، ضرورت تطبیق افراد با حق بیش از گذشته درک شود.

حجت‌الاسلام قاسمی افزود: فتنه سال 88،توطئه های نوین و پنهان دشمنان خارجی و داخلی آشکار کرد، پالایشی اساسی در میان سیاسیون و تصمیم‌سازان علاقه‌مند به نظام و نفوذی‌ها صورت عینی گرفت و مرزبندی‌ها بین خودی و غیر‌خودی رنگی روشن به خود گرفت.

حجت‌الاسلام قاسمی ادامه داد: در بررسی دوران فتنه یک نقطه عطف سترگ به چشم می‌آید، فرازی که بی‌شک به دلیل پیام‌هایش برای همیشه در تقویم انقلاب و تاریخ ایران ثبت شده است و آن هم حماسه نهم دی‌ 1388 است.

وی گفت: مردم تهران ماه‌ها در برابر سران فتنه و اراذل و اوباش خویشتن‌داری کردند اما در روز عاشورای 88 دیدند که ضدانقلابیون نسبت به ساحت سرور آزادگان حضرت امام حسین(ع) گستاخی کردند، با شادی و هلهله جسارت کردند. به نفع اسرائیل شعار دادند، به عزاداران آل عصمت با دشنه و زنجیر حمله ور شدند.

روحانی مستقر روستای چلوان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه نهم دی، انقلاب بصیرت بود و انوار بصیرت را به افق آینده منتشر کرد، گفت: چنین بود که مردم صبور ایران تحمل از کف دادند و در روز غرور‌آفرین نهم دی به خیابان‌ها آمدند، حضور بیش از 4 میلیون دلداده به نظام، ولایت و ایران در تهران، خاطره 12بهمن 57 را زنده کرد، خاطره روزی که مردم به استقبال از مقتدای عاشقی خود شتافتند تا حکومت الله پا برجا بماند.

وی افزود: مردم آمدند تا بگویند بصیرند، تا بگویند سکوت منحوس خواص بی‌بصیرت را تحمل ندارند، آمدند تا بگویند ولایت‌، رکن انقلاب و استقلال و بالندگی ایران است، بگویند تا نفس دارند مدافع دستاوردهای انقلاب خمینی کبیرند، بگویند ملت زنده است و اجازه نمی‌دهند نفوذی‌ها و بیگانگان با دین و ایران، سرنوشت جامعه دینی را به دست گیرند.

حجت‌الاسلام قاسمی بیان کرد: مردم به صحنه امدند تا بگویند انقلاب اسلامی مصادره نشدنی است‌، بگویند سیاست بازان را می‌شناسند و لاابالی‌گری‌های سیاست‌زدگان دلخوش به حمایت بیگانه را پس می‌زنند، نهم دی، شکست کودتای مخملین و بی‌ثمر اشراف وابسته سیاسی علیه ایران ما بود.

گفتنی است، روحانی مستقر روستای چلوان روز چهار شنبه 8 دی 95 در مسجد جامع این روستا، در باره ی فتنه 88، بصیرت و خلق حماسه ی 9 دی سخنانی را بیان کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک