گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/05/17 تعداد بازدید: 1387
print

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان با بیان اینکه طرح استقرار روحانی مستقر باید حمایت شود، گفت: حضور روحانیون مستقر در مناطق شهری و روستایی باعث کاهش آسیب های اجتماعی است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری احمد رضا خدری در نشست مدیران ادارات تبلیغات اسلامی این استان با اشاره به اهمیت استقرار روحانی در مناطق شهری و روستایی گفت: به دلیل ارتباط سازمان تبلیغات اسلامی با هیئت های مذهبی، کانون مداحان، جمعیت بانوان فرهیخته و کانون های فرهنگی تبلیغی، ارتباط با مردم هم به شکل صد در صدی محقق می‌شود و با درخواست ها و نیاز های مردم هر منطقه به خوبی آشنا هستیم.

خدری افزود: به خوبی مشاهده می‌کنیم روستا ها و مناطقی که در آنها خانه ی عالم وجود دارد و روحانی در آنجا مستقر است، آسیب های و مشکلات اجتماعی هم در آن مناطق کمتر مشاهده می‌شود و روحانی مستقر در آن منطقه خیلی از مباحث، اختلاف ها، در گیری ها و مشکلات خانوادگی مردم را حل و فصل می‌کند.

وی ادامه داد: اگر مسئولین به جد خواهان حل مشکلات و معضلات اجتماعی هستند باید طرح استقرار روحانی و طرح های عمرانی ساخت خانه ی عالم را تقویت و حمایت کنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان بیان کرد: عده ای در کشور به دنبال به حاشیه بردن فعالیت های فرهنگی و قرآنی هستند و عده ای تمام سعی شان این است که فعالیت های روحانیون ضعیف شود، تا بتوانند به نقشه های شوم خود دست پیدا کنند، چیزی که واضح و روشن است این است که دشمنان داخلی و خارجی ما فعالیت هایشان برعکس آن چیزی است که ما برای آن تلاش می‌کنیم.

خدری گفت: حتی اگر اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی رفته رفته روبه کاهش رود، کارکنان این نهاد انقلابی تا ظهور مولا و مقتدایمان پشتیبان ولایت فقیه خواهند بود و با جدیت و پشتکار و به صورت جهادی و ایثارگرانه به منظور رسیدن به اهداف پیش رو فعالیت خواهند کرد و قدمی از خواسته های خود عقب نخواهند نشست.

وی افزود: با وجود گستردگی شهرستان لردگان و زیاد بودن مناطق روستایی این شهرستان، فقط ۳۴ روحانی در حال حاضربه صورت مستمر در شهرستان مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد ۲۰ روحانی طرح هجرت و ۱۴ نفر روحانی مستقر هستند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان از جمله تشکل های دینی، هیئت های مذهبی و فعالان فرهنگی به منظور مقابله با تهاجمات دشمن استفاده می‌کنیم، بیان کرد: دشمنان ما باید تا کنون به خوبی به این نکته رسیده باشند که ملت صبور، با بصیرت و شهید پرور ایران اسلامی لحظه ای از دین، اعتقادات و ارزش های خود غافل نخواهد شد و این مشکلات و معضلاتی که با هزار دسیسه و نیرنگ، با کمک عده ای وطن فروش برای ما ایجاد می‌کنند، نمی تواند ما را از آرمان هایمان دور کند.

گفتنی است، احمد رضا خدری روز یکشنبه ۱۴ مرداد ۹۷ در نشست مدیران ادارات تبلیغات اسلامی که در فارسان تشکیل شد، شرکت کرد و گزارشی از فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد ارائه داد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک