گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/04/27 تعداد بازدید: 48
print
تخصیص ۲۰۰ میلیون ریال به طرح های قرآنی فارسان و کوهرنگ

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان های فارسان و کوهرنگ گفت: اعتبار تخصیص یافته از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان به طرح های قرآنی این اداره در دو شهرستان فارسان و کوهرنگ حدوداً ۲۰۰ میلیون ریال است.

 

 

کاظم یوسفی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های فارسان و کوهرنگ،اظهار کرد: در جلسه هم‌اندیشی مدیران و قرآنیان شهرستان‌های فارسان و کوهرنگ که اوایل هفته جاری در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان برگزار شد، برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی مورد بررسی، تصویب و تخصیص اعتبار قرار گرفتند.

وی مجموع افراد بهره‌مند از طرح‌های قرآنی شهرستان فارسان را بالغ بر ۲۵۰ قرآن‌آموز اعلام و بیان کرد: ۳ مؤسسه قرآن و عترت و ۱۲ خانه قرآن شهرستان امر آموزش این افراد را در رشته‌های حفظ ۳ تا ۵ جزء و نیز آموزش‌های عمومی سطح ۱ تا ۳ ترجمه و مفاهیم بر عهده خواهند داشت ضمن اینکه ۱۵ قرآن‌آموز از آموزش تخصصی سطح ۴ بهره‌مند می‌شوند.

یوسفی با تشریح همین آمار در حوزه شهرستان کوهرنگ، گفت: در این شهرستان به طرح‌هایی چون آموزش حفظ قرآن به ۵۰ نفر، آموزش عمومی قرآن کریم برای ۱۰۰ نفر و نیز کارگاه یک روزه سبک زندگی برای ۷۰ نفر از معلمان و فعالان قرآنی، اعتباراتی تخصیص یافت که یک مؤسسسه قرآنی و ۵ خانه قرآن سطح شهرستان مجری برگزاری آموزش‌های مذکور هستند.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های فارسان و کوهرنگ بیان کرد: اعتبار تخصیص یافته از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان به طرح‌های قرآنی این اداره در دو شهرستان فارسان و کوهرنگ حدوداً ۲۰۰ میلیون ریال است، ضمن اینکه تعداد محافل قرآنی پیش‌بینی شده برای دهه فجر و برخی مناسبت‌های ملی در شهرستان‌های فارسان و کوهرنگ به ترتیب ۲۰ و ۵ عنوان محفل خواهد بود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک