گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/11/14 تعداد بازدید: 56
print
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کارگاه آموزش سبک زندگی قرآنی در بخش بازفت با حضور معاون آموزشی دارالقرآن کشور برگزار شد

رئیس تبلیغات اسلامی کوهرنگ از برگزاری کارگاه آموزش سبک زندگی قرآنی در بخش بازفت با حضور معاون آموزشی دارالقرآن کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام علی نصیری با بیان این خبر گفت: به مناسبت چهلمین فجر انقلاب و با دعوت از استاد شکری معاون آموزش دارالقرآن کشور، کارگاه آموزش سبک زندگی قرآنی در بخش بازفت برگزار شد.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در این کارگاه معلمان آموزش و پرورش، مشاوران آسیب‌های اجتماعی کمیته امداد و طلاب حوزه علمیه بودند که در طی این یک روز در قالب کلاس‌های آموزشی و جلسات مشاوره با مبانی سبک زندگی قرآنی آشنا شدند.

نصیری بیان کرد: در این کارگاه آموزشی، استاد شکری با اشاره به دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی بیان کرد: در دوران پیش از انقلاب و با توجه به سواد خیلی کم و محدود بین عشایر، تعداد کمی از بزرگان عشایری سواد قرآنی داشتند که این سواد قرآنی به واسطه پدران یا نزدیکانشان به آنها رسیده بود.

استاد شکری ادامه داد: امروزه در تمام مدارس کشور و حتی نونهالان و مهد کودک ها ازسواد قرآنی بهره مند هستند و اساس زندگی خود را بر زندگی اسلامی پایه ریزی می‌کنند.

در این کارگاه یک روزه، استاد شکری مباحثی در مورد خانواده، تربیت، فرزند، تعلیم و تربیت مدارس، جامعه و اجتماع، بازخوردهای تربیت صحیح و دیگر مواردی بیان کرد.

گفتنی است، به‌منظور آشنایی اقشار تاثیر‌گذار با تربیت قرآنی و درونی کردن آموزه‌ها و فرهنگ قرآنی در جامعه، اولین کارگاه یک روزه سبک زندگی قرآنی با گزینش ۴۰ نفر از بانوان و آقایان علاقه‌مند از طیف‌های مختلف در چهلمین فجر انقلاب اسلامی در بازفت برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک