گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/02 تعداد بازدید: 6739
print
برگزاری کرسی های تلاوت در مراکز قرآنی لردگان

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری هفت کرسی تلاوت قرآن در سطح مراکز قرآنی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حسین ماندنی گفت : این محافل نورانی در ۷ مرکز قرآنی شهرستان و با حضور پرشور قرآن دوستان و قرآن آموزان در رده های سنی مختلف در حال برگزاری است.
وی افزود: در هر یک از جلسه های کرسی تلاوت قرآن کریم، یک مجری و یا سخنران توانمند، مفاهیم، نکات و پیامهای مختلف آیاتی که قرار است تلاوت شود را به صورت مختصر و مفید بیان می کند و پس از آن یکی از قاریان آیه های مربوطه را تلاوت می کند.
کارشناس امور قرآنی شهرستان لردگان بیان کرد: این کرسیها درمراکز قرآنی زینبیه، کوثر، فاطمیه، یاسین، اهل بیت(ع)، مصلی اولی الامر(عج) شهر لردگان و مسجد جامع امام رضا(ع) روستای مرادان با حضور پرشور قرآن دوستان درحال برگزاری است.
یادآور می شود اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان با پنج موسسه قرآنی، چهار خانه قران شهری و ۱۳ خانه قران روستایی و همکاری ۱۳۰ مربی در حال انجام فعالیت های قرآنی است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک