گفت و گو
پیوندهای تصویری
1399/02/13 تعداد بازدید: 24
print
برگزاری نشست طرح مواسات مومنانه در شهرستان اردل

به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل نشست هم اندیشی اجرای طرح مواسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری،حجت‌الاسلام حمید بهرامی در گفتگو با این روابط عمومی گفت: نشست هم اندیشی طرح مواسات پنجشنبه ۳اردیبهشت با حضور مسئولان، مبلغان و هیئت ها ی محوری در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

بهرامی افزود: درراستای اجرای منویات وفرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای حفظ الله این نشست برگزار و مقرر شد بانک اطلاعاتی برای نیازمندان جهت توزیع عادلانه سبد های غذایی تشکیل شود و نیازمندان واقعی از این طریق شناسایی و مورد حمایت مراکز خیریه قرار گیرند.

بهرامی بیان داشت: سبد های غذایی که از طرف مراکز و هیئت های بانی امور خیریه توزیع می‌شود با موضوع مسجد و امام جماعت مدیریت و توزیع می شوند.
در ادامه بهرامی گفت: تمام اعضاء به‌ویژه روحانیون شهرستان در این نشست ماموریت یافتند در شناسایی کسانی که بیشترین آسیب را در دوران ویروس کرونا متحمل شدند شناسایی و به قرار گاه مرکزی کمک مومنانه معرفی کنند.
گفتنی است درا ین راستا ۱۰هیئت محوری و فعال در اموره خیریه شهرستان شناسایی و برای توزیع اقلام بین فقرا و نیازمندان مهیای این امر مهم شدند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک