گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/11/16 تعداد بازدید: 2513
print
برگزاری مراسم محفل انس با قران کریم در شهر سورشجان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: نخستین محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی و قاریان استانی در مسجد جامع سورشجان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید عبدالحمید صفوی گفت: محفل انس با قرآن با حضور استاد بین المللی قرآن کریم استاد محمدرضا پورزرگری و محمد مهدی توکلی و محمد هادی طادی دوتن از قاریان برجسته ی نوجوان قرآن کریم و خطابه خوان پنج ساله برای نخستین بار در مسجد جامع سورشجان برگزار شد.

حجت‌الاسلام صفوی افزود: در این مراسم که با استقبال خوبی از مردم شهر سورشجان رو به رو بود، قاریان قرآن کریم با تلاوت های زیبا و نواختن طنین دل انگیز قرآن کریم در مسجد جامع این شهر، مردم را به وجد آورده و همه ی مردم قاریان قرآن را با گفتن "الله اکبر" تشویق و همراهی می کردند.

وی افزود: بعد از تلاوت های قاریان قرآن کریم، خطابه خوان پنج ساله، چند دقیقه ای از خطبه های نهج البلاغه و سایر روایات و احادیث برای مردم به اجرای برنامه پرداخت.

یادآور می‌شود در پایان این مراسم نیز از مردم قرآنی این شهر، به صرف شام پذیرایی به عمل آمد و هدایایی نیز به قاریان قرآن و خطابه خوان حاضر در جلسه اهدا شد.

گفتنی است، این برنامه یک شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ در مسجد جامع سورشجان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک