گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/11/18 تعداد بازدید: 1385
print
برگزاری دوره سبک زندگی اسلامی در شهرستان کوهرنگ

ئیس تبلیغات اسلامی کوهرنگ از برگزاری دوره آموزشی یک روزه سبک زندگی اسلامی در شهر چلگرد خبر داد.

 

ر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام علی نصیری با بیان این خبر گفت: در طول برگزاری دوره های مختلف سبک زندگی اسلامی در سال های متمادی که بر اساس منویات مقام معظم رهبری اجرا می شد، نگاه ویژه به مقوله مفاهیم قرآنی در متن این دوره ها خود جای امید دارد با ادامه روند این دوره ها که با حمایت سازمان دارالقرآن الکریم کشور برگزار می‌شود شاهد ترویج و توسعه فرهنگ زندگی قرآنی در تمام سطوح جامعه هستیم.

وی افزود: بدون شک زندگی ایده آل در دین مبین اسلام بدون مفاهیم قرآنی و کاربرد آن در زندگی مان میسر نخواهد شد و از آنجا که با توجه به حدیث امیر مؤمنان علی(ع) که در کتاب گوهر بار نهج البلاغه خطبه ۱۴۷ آمده است: "هر کس که سخن خدا را راهنمای خود بگیرد، به استوارترین راه ها هدایت می‌شود"، راهنمای واقعی ما در زندگی مان، قرآن کریم است.

نصیری تصریح کرد: دوره آموزشی یک روزه سبک زندگی اسلامی با دعوت از کارشناسان استانی و استاد یگانه کارشناس مدعو از مشهد مقدس و همچنین با استقبال فرهنگیان، قرآن آموزان، معلمان قرآنی و پرورشی آموزش و پرورش و بسیجیان در خانه معلم شهر چلگرد برگزار شد.

گفتنی است، دوره آموزشی یک روزه سبک زندگی اسلامی، دوشنبه شانزدهم بهمن ماه ۹۶ هم زمان با ایام فجر انقلاب در خانه معلم شهر چلگرد برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک