گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/01/07 تعداد بازدید: 84
print
برگزاری اردوی علمی در مدارس صدرای بروجن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن، از برگزاری اردوی علمی در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی این شهرستان هم زمان با ایام تعطیل عید نوروز خبر داد.

 

 
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره بروجن گفت: هم‌زمان با ایام نوروز ۱۳۹۸، اعتکاف علمی با حضور ۱۵ نفر از دانش‌آموزی پایه دوازدهم، در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای این شهرستان از شنبه سوم فروردین برگزارشده است.
 

محمدرضا طاهری مدیر دبیرستان پسرانه‌ی علوم و معارف اسلامی صدرای شهرستان بروجن در گفتگو با روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بروجن، تصریح کرد: این اعتکاف علمی به مدت ۱۰ روز است که دانش آموزان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه‌ی صبح تا ساعت ۱۷و ۴۵ دقیقه‌ی عصر در مدرسه حضور دارند و درباره‌ی مسائل درسی و کتب درسی مختلف خود بحث و مطالعه می‌کنند.

وی ادامه داد: دانش آموزان در طول روز بر اساس برنامه مشخص آموزشگاه بر اساس تایم‌های معین به مطالعه می‌پردازند، ناهار را در آموزشگاه صرف نموده و همچنین زمان‌هایی را در طول روزبه استراحت و ورزش می‌پردازند.

 

طاهری افزود: هدف از اجرای این طرح را کیفیت‌بخشی به سیستم مطالعاتی دانش آموزان و در راستای استفاده بهینه از فرصت‌ها و با برنامه‌ریزی مدون برای آمادگی بیشتر دانش آموزان در آزمون سراسر ذکر کرد.

حجت‌الاسلام صالحی افزود: ایجاد فضای آرام، راحت و به‌دوراز استرس و اضطراب همراه با ارائه خدمات رفاهی و مشاوره‌ای، مباحثه‌های دو و چندنفره و استفاده از وجود معلمان و مربیان باتجربه را از ویژگی‌های این طرح دانست.

وی گفت: در اجرای این طرح، با توجه به تعطیلی ایام نوروز و دیدوبازدیدها، مدیران و مربیان مدارس، باوجود مشکلاتی که وجود داشت، ایثارگرانِ وقت خود را وقف این برنامه کردند و از صبح تا عصر، هم پای دانش آموزان در این مراسم علمی، معنوی شرکت دارند.

گفتنی است، این شهرستان دارای دو دبیرستان دخترانه و پسرانه علوم و معارف اسلامی است که زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی بروجن، و از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و دانش آموزان این مدارس از ابتدای تأسیس تاکنون صد درصد در دانشگاه‌های برتر کشور پذیرفته‌شده‌اند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک