گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/12/06 تعداد بازدید: 54
print
برگزاری آزمون، چهاردهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، از برگزاری آزمون کتبی، چهاردهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در سه رشته حفظ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی، رئیس اداره بروجن، با اعلام این خبر گفت: مرحله کتبی چهاردهمین دوره آزمون طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم ۱۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام صالحی یادآور شد: ثبت‌نام این آزمون از ۲۱ بهمن تا ۲۱ اسفند ۹۷ از طریق سایت تلاوت انجام می‌شود و متقاضیان شرکت در این دوره از آزمون‌ها باید طبق زمان‌بندی پیش‌بینی‌شده مراحل ثبت‌نام را به‌صورت اینترنتی به آدرس www.telavat. ir انجام دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن عنوان کرد: این آزمون همه‌ساله به‌صورت سراسر در سه مرحله‌ی کتبی و شفاهی، توسط اداره امور قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود که در سال گذشته با رایزنی‌های رئیس اداره بروجن برای نخستین بار شهرستان بروجن نیز به‌عنوان حوزه برگزاری این آزمون انتخاب شد که ۲۹ نفر خواهر و ۴ نفر برادر در پنج رشته حفظ قرآن کریم شرکت کردند.

وی تصریح کرد: طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در سه رشته حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، و در سه مرحله آزمون کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: به قبول‌شدگان این آزمون بعد از اخذ امتحان شفاهی مدارک معادل دیپلم برای حفاظ ده جزء، فوق‌دیپلم برای حفاظ بیست جزء و مدرک معادل لیسانس به حافظین کل قرآن کریم اعطا خواهد شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک