گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/01/06 تعداد بازدید: 56
print
۵۷۱ نفر در ماه رجب ۹۸ در شهرستان بروجن معتکف شدند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، از برگزاری اعتکاف در ۱۷ مسجد شهری و روستایی با حضور ۵۷۱نفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن،، با اعلام این خبر گفت: و با توجه به تقارن بودن ایام اعتکاف با شروع تعطیلات نوروزی و تحویل سال ۹۸،اعتکاف امسال با حضور ۵۷۱ نفر خواهر و برادر در ۱۷ مسجد شهری و روستایی این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: یکی از سنت‌های حسنه مراسم معنوی اعتکاف است، که در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ رجب در این شهرستان هرساله با شرکت عموم مردم مخصوصاً جوانا ن برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام صالحی بیان کرد: با توجه به تقارن ایام اعتکاف با شروع تعطیلات نوروزی، از این تعداد، ۳۸۴ نفر خواهر و ۱۸۷ نفر برادر که در ۱۵ مسجد شهری و ۳ مسجد روستایی در این ایام پذیرای معتکفین بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن تصریح کرد: سال گذشته ۹۹۰ نفر مشتاق فریضه معنوی اعتکاف در ۱۷ مسجد شهرستان بروجن معتکف شدند.

گفتنی است، تعداد شرکت‌کنندگان در مراسم اعتکاف امسال نسبت به سال قبل به علت تقارن ایام اعتکاف با تحویل سال ۹۸ و تعطیلات نوروزی کاهش داشت.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک