گفت و گو
پیوندهای تصویری
1395/12/25 تعداد بازدید: 265
print
مراسم تکریم رئیس تبلیغات اسلامی بروجن برگزار شد

مراسم تکریم رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن که به افتخار بازنشستگی نائل شده، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، این مراسم دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵ با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، در سالن اجتماعات اداره آموزش‌ و پرورش بروجن برگزار شد.

حجت‌الاسلام الهیان در این مراسم گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری می‌فرماید؛ فرهنگ هر ملت ، مثل هویت یک ملت است، فرهنگ بر همه‌چیز مقدم است، فرهنگ حاشیه و ذیل اقتصاد نیست، فرهنگ حاشیه و ذیل سیاست نیست، بلکه اقتصاد و سیاست حاشیه و ذیل بر فرهنگ هستند.
حجت‌الاسلام الهیان، هدف اصلی خود را، در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، عشق  خدمت به وطن خود، اعلام کرد و گفت: به قول شهید بهشتی که می‌فرماید، ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت، این شهرستان  را محل خدمت خود ، انتخاب کردم .
وی ادامه داد: اگر در این چندساله موفقیتی بوده قطعاً سعی شده که با تلاش و پشتکار باشد ولی این موفقیت‌ها انفرادی نیست و حاصل تلاش یک کار تیمی و گروهی بوده و همه‌ی همکاران در این موفقیت سهیم هستند.
در این مراسم حجت‌الاسلام مرتضوی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و فیاضی فرماندار شهرستان بروجن از زحمات ده ساله حجت‌الاسلام الهیان، تقدیر و تشکر کردند.
در این مراسم، از حجت‌الاسلام الهیان به‌پاس، ۳۰ سال خدمت صادقانه به مملکت اسلامی و مردم شریف ایران، که به ‌افتخار بازنشستگی نائل شده ،  تجلیل و تقدیر و لوح سپاس اهدا شد.
این مراسم ، با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، فرماندار بروجن، سرهنگ کیهانی فرمانده سپاه، سرهنگ شکری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از روسای ادارات حضور داشتند.
روحانیون، مسئولین هیئت‌های مذهبی، هیئت‌امنای مساجد، مدیران مراکز قرآنی، بازاریان و کسبه ازجمله شرکت‌کنندگان در این مراسم بود.
گفتنی است، در ابتدای مراسم تکریم، نماهنگی از فعالیت و عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن از سال ۸۵ تا ۹۵ به اجرا درآمد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک