گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/01/15 تعداد بازدید: 134
print
برگزاری طرح «با قرآن در زلال اعتکاف» در مساجد شهرستان بروجن

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بروجن از برگزاری طرح «با قرآن در زلال اعتکاف» در مساجد این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ، حجت الاسلام محمد منصوری بروجنی، کارشناس امور قرآنی اداره بروجن، با اعلام این خبر گفت: این طرح برای چهارمین سال متوالی همزمان با سراسر کشور در ایام اعتکاف در این شهرستان برگزار می‌شود  .
حجت الاسلام منصوری اظهار کرد: طرح «با قرآن در زلال اعتکاف» همزمان با مراسم معنوی اعتکاف در ۱۰مسجد از مساجد شهرستان ، که مراسم اعتکاف در آن برگزار می‌شود، اجرا می‌شود.
کارشناس امور قرآنی اداره بروجن، اجرای زنده تلاوت قرآن و اذان در مراسم اذانگاهی صبح، ظهر و مغرب، ختم کامل قرآن و اعمال ام ‌داوود را از جمله برنامه‌های این طرح اعلام کرد و ادامه داد: برای هر مسجد یکی از مدیران موسسات یا خانه‌های قرآن به عنوان مدیر قرآنی اعتکاف در نظر گرفته شده است.
حجت الاسلام منصوری گفت: مسابقه قرآنی با عنوان « با قرآن در زلال اعتکاف » با محوریت «ترجمه و مفاهیم سوره های دَهر و حُجرات» و « متن و ترجمه خطبه متقین معروف به خطبه همام» برای اولین بار در مراسم اعتکاف برگزار خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: فرهنگ قرآنی پایه سعادت و کمال جامعه اسلامی است واجرای برنامه های قرآنی برای معتکفین می تواند به هرچه پربارتر شدن مراسم معنوی اعتکاف کمک کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک