گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/07/26 تعداد بازدید: 60
print
برگزاری آزمون روش های تدریس و طرح های آموزش قرآن در بروجن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن گفت: آزمون چگونگی اجرای طرح های آموزش قرآن کریم با حضور جمعی از مدیران و مربیان مراکز قرآنی شهرستان بروجن در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن، با اعلام این خبر، گفت: این آزمون با حضور جمعی از مدیران و مربیان مؤسسه‌ها و خانه‌های قرآن شهری و روستایی شهرستان بروجن، پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه جاری ساعت ۱۰ صبح، در سالن اجتماعات این اداره برگزار می‌شود.
وی افزود: کارگاه آموزشی آشنایی با شیوه‌نامه‌ اجرایی برنامه آموزش قرآن کریم، باهدف رصد میزان توانمندی و ارتقای دانش مدیران و مربیان مؤسسه‌ها و خانه‌های قران شهری و روستایی و با حضور گروه آموزشی اداره امور قرآنی استان، در بهار ۹۶ برگزارشده بود.
حجت‌الاسلام صالحی ادامه داد: چگونگی روش تدریس معلمان قرآن کریم، آشنا بودن با کلیات و شیوه‌نامه اجرایی برنامه آموزش قرآن کریم، چگونگی برخورد با قرآن آموزان و ارائه گواهی‌نامه به قرآن آموزان در این کارگاه آموزش داده‌شده است.
 رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن اظهار کرد: منابع آزمون کارگاه آموزشی شامل؛ شیوه‌نامه‌های اجرایی، آموزش قرائت قرآن کریم سطح ۱ تا ۳، آموزش حفظ قرآن کریم، آموزش قرآن کودکان پیش‌دبستانی، آموزش ترجمه و مفاهیم و روش تدریس و روانشناسی است.
وی تصریح کرد: به کلیه کسانی که حد نصاب نمره ۱۴ را کسب نمایند گواهی پایان دوره صادر می‌شود و از ۳ نفر برتر تقدیر به عمل می‌آید.
یادآور می‌شود ۲۴ مرکز قرآنی در شهرها و روستاهای شهرستان بروجن با مجوز اداره تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک