گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/08/30 تعداد بازدید: 30
print
آغاز ثبت نام و برگزاری دوره تربیت‎معلم حفظ قرآن در بروجن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن از آغاز ثبت نام و برگزاری دوره تخصصی تربیت معلم حفظ قرآن کریم ویژه بانوان در شهرستان بروجن خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، با اعلام این خبر، گفت: در همین راستا نام نویسی جهت دوره تخصصی تربیت معلم حفظ قرآن کریم در موسسه حضرت فاطمه الزهرا (س) با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی بروجن آغاز شده است.
وی هدف از برگزاری این دوره را شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان جهت تدریس دوره‌های آموزش عمومی حفظ قرآن کریم، ایجـاد زمینـه و انگیـزه در معلّمـان تجـربی حفظ قرآن کریم، استمـرار و تداوم دانش‌اندوزی در مهارت‌های تدریس حفظ قرآن در سطوح علمی و تخصصی و تعمیم روش‌های بدیع و انتقال مهارت‌های تدریس یکپارچه و نظام‌مند حفظ قرآن کریم در سطح کشور دانست.
حجت الاسلام صالحی عنوان کرد: محفوظات حداقل ۵ جزء از قرآن کریم و همچنین دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر، دارا بودن حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۴۷ سال، شاخص ترین شرایطی است که شرکت‌کنندگان در این دوره باید دارا باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن کسب نمره مجاز در آزمون‌های ورودی، حفظ پنج جزء قرآن کریم، قرائت سطح ۴ و مفاهیم سطح ۳ قرآن کریم را، از جمله شرایط عمومی ثبت نام در  دوره تربیت‌معلم تخصصی حفظ قرآن کریم برشمرد.
وی با بیان اینکه مدت ثبت‌نام دوره تخصصی تربیت‌معلم قرآن کریم، از یکم تا ۳۰ آذر‌ماه جاری است، اظهار کرد: با توجه به محدودیت تعداد، افرادی حائز شرکت در این دوره می‌باشند، که موفق به کسب نمره مجاز در آزمون ورودی این دوره در هفتم دی‌ماه ۹۶ شوند.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: مدرسان این دوره تخصصی از اساتید برجسته بوده و گواهینامه‌ رسمی پایان دوره به قبول‌شدگان از سوی معاونت آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن ‌الکریم اعطای می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن در پایان عنوان کرد: علاقه مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اداره تبلیغات اسلامی بروجن، روبه‌روی آموزش‌وپرورش یا به دارالقرآن فاطمه الزهرا(س) واقع در سه‌راه دانشسرا مراجعه و یا با شماره تلفن‌۳۴۲۴۳۴۳۹ ۰۳۸ تماس بگیرند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک