گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/11/14 تعداد بازدید: 63
print
برای نخستین بار در طول چهل سال انقلاب همایش فرق و مذاهب در اردل برگزار شد

به همت اداره تبلیغات اسلامی همایش فرق و مذاهب، برای نخستین بار در طول چهل سال انقلاب اسلامی در شهرستان اردل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال وبختیاری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل گفت: به همت این اداره چهارشنبه ۳بهمن نخستین همایش فرق ومذاهب از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، درسالن جلسات فرمانداری شهرستان اردل برگزار شد.

وی افزود: این همایش با حضور روحانیون مستقر، رمربیان فرهنگی و پرورشی و فرماندهان بسیج با جمعیت حدود ۱۳۵نفر اعم از ۶۰ خواهر ۷۵ برادر برگزار شد.

حجت‌الاسلام بهرامی ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش آشنایی مردم و چهره های فرهنگی شهرستان با فرق و مذاهب گوناگون و روند رخنه این فرق در کشور که هدف آنها ضربه زدن به دین مبین اسلام است و برای آگاهی مردم و جلوگیری از رخنه فرقه های ضاله برگزار شد.

همچنین بهرامی بیان کرد: هدف این همایش بلند مدت است تا از رخنه فرفه های نو ظهور و ضاله در شهرستان جلوگیری شود و جمعیت شهرستان اردل هم صد در صد شیعه هستند.

بهرامی بیان کرد: در این همایش حجت‌الاسلام هراتی از علمای حوزه علمیه قم توطئه های آمریکا و یهود در غالب رو در رو قرار دادن فرهنگ ایران باستان و زرتشت در مقابل اسلام را تبیین کرد.

حجت‌الاسلام هراتی در ادامه گفت: هدف عمده آمریکا و یهود اختلاف بین مسلمانان با برجسته کردن باستان و زرتشت است وما هم در مقابل وظیفه داریم اسلام ناب محمدی که همچون نهری زلال است و هرکس خود را به آن بسپارد پاک می‌شود را بهتر برای مردم تبیین کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک