گفت و گو
پیوندهای تصویری
1395/12/25 تعداد بازدید: 167
print
ویژه نامه «افتخارآفرینان قرآنی چهارمحال و بختیاری در سال ۹۵» منتشر شد

رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری از چاپ و انتشار ویژه نامه «افتخارآفرینان قرآنی چهارمحال و بختیاری در سال ۹۵» خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، مهدی پرتوی، رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، گفت: این ویژه‌نامه با معرفی برترین چهره‌ها و مفاخر قرآنی استان و به همت اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در تیراژ یک هزار نسخه به چاپ رسید.
وی با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری که فرمودند: «اگر بخواهیم زنان و مردان و کوچک و بزرگ ما قرآنی شوند باید قهرمانان قرآنی را تکریم کنیم»، ادامه داد: در این ویژه‌نامه حافظان، قاریان، موذنان و مفاهیم دانان برتر استان که در سال ۱۳۹۵ در مسابقات کشوری ادارات و ارگان های مختلف مقام های اول تا سوم را کسب کرده اند معرفی شده اند.
پرتوی گفت: بخشی از این ویژه‌نامه نیز گزارش تصویری مبسوطی از ۳۸ محفل انس با قرآن با حضور قاریان و حافظان بین المللی و استانی است که در ایام الله دهه مبارک فجر در سراسر استان برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی استان با بیان این که در این ویژه‌نامه بخشی از موفقیت های اثرگذار اداره امور قرآنی و جامعه قرآنی استان معرفی شده است،  تاکید کرد: اداره امور قرآنی در سالی که گذشت در مسیر برنامه بلند مدتی که به منظور نیل به افق های متعالی قرآنی برای خود ترسیم کرده بود گام های ارزشمندی برداشته شد و به همت جامعه قرآنی استان موفقیت های چشمگیری حاصل آمد که کسب رتبه برتر شورای توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان در کشور و کسب رتبه نهم در یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم توسط چهارمحال و بختیاری از این جمله است.
مهدی پرتوی اظهار کرد: چنین اقداماتی موجب دل گرمی و ایجاد انگیزه در بین قرآنیان برای تلاش بیشتر و کسب موفقیت ها در آینده خواهد بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک