گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/05/31 تعداد بازدید: 118
print
هزار و 200 نفر در طرح قرآنی 1451 چهار محال و بختیاری شرکت کردند

کارشناس امور موسسات اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با بیان اینکه 7 شهریور، طرح قرآنی 1451 به پایان می رسد، گفت: هزار و 200 نفر در این طرح شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری محسن تقی پور با بیان این که همه ساله طرح های قرآنی بسیاری پیرو انجام منویات مقام معظم رهبری برای تربیت 20 میلیون حافظ قرآن در کشور برگزار می‌شود، افزود: طرح 1451 را می توان یکی از طرح‌های قرآنی دانست که در راستای اجرای منویات رهبری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این طرح که از ده سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است، در هفتم شهریور 1396 در چهار محال و بختیاری به پایان خواهد رسید.

این کارشناس قرآنی افزود: طرح 1451 که در رمضان امسال با موضوع سوره ملک برگزار شد،در تابستان و در ایام اوقات فراغت جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به قرآن با موضوع سوره واقعه ادامه پیدا کرد.

تقی پور با اشاره به برگزاری طرح 1451 با همکاری تعدادی از مراکز فعال قرآنی و با اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و رسانه های گفتاری نوشتاری بیان کرد: این طرح به منظور اشاعه فرهنگ قرآن خوانی و فهم پیام‌های حیات بخش قرآن کریم و بهینه سازی اوقات فراغت تابستانی و در راستای نهضت آموزی در قالب یک طرح ملی برگزار شد.

وی گفت: با توجه به اینکه طرح 1451 یک طرح بزرگ ملی است، بدون شک همه استان ها از جمله استان چهار محال و بختیاری سهم بسزایی در تعداد شرکت کنندگان دارد و هر سال نیز شاهد استقبال بی نظیر از این طرح بزرگ ملی در استان هستیم به صورتی که امسال با افزوده شدن به تعداد علاقه‌مندان این طرح شاهد شرکت بیش از 750 نفر از علاقه‌مندان قرآنی از طرف موسسات و 450 نفر از طرف خانه ای قرآن استان در این طرح ملی بوده ایم.

کارشناس امور موسسات اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری در پایان بیان کرد: با توجه به این که هفتم شهریور پایان این طرح در استان است، موسسات و خانه های قرآن مجری طرح مستندات اجرای را برای صدور گواهینامه به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها ارائه دهند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک