گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/09/14 تعداد بازدید: 20
print
نشست فصلی کارشناسان اداره امور قرآنی چهار محال و بختیاری برگزار شد

سرپرست اداره امور قرآنی از برگزاری نشست فصلی این اداره با حضور معاون امور مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ، کارشناسان قرآنی و مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری  گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل پاییز و نتیجه گیری از فعالیت های قبلی به منظور کسب تجربه برای آینده نشست فصلی با حضور معاون امور مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ، کارشناسان، و مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت روزیکشنبه ۱۲ آذر در دفتر این اداره برگزارشد.
وی افزود: در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مسعود داوری مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت استان با تبیین برنامه های آینده اتحادیه ، مطالبی را در اهمیت نشر و گسترش فرهنگ قرآنی بیان کرد.
تقی پور گفت: در ادامه این نشست به منظور قدردانی از زحمات رئیس سابق اداره امور قرآنی استان ، به همراه کارشناسان و مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت استان، دیداری با وی در محل کار جدیدش صورت گرفت.
سرپرست اداره امور قرآنی استان تصریح کرد: تشکیل ستاد قرآن دهه فجر، تشکیل مجمع قرآنیان استان، تمدید مجوز موسسات ، رایزنی با ادارات و ارگان های مختلف جهت جذب بودجه قرآنی، معرفی اساتید دارای شرایط برای دوره های آموزشی سبک زندگی قرآنی ، تکریم چهر ه های خاص قرآنی از برنامه هایی است که این اداره تا پایان امسال در دستور کار خود دارد.
وی با اشاره به اینکه تمام فعالیت ها و برنامه ریزی های قرآنی برای آموزش صحیح و اصولی این کتاب شریف است افزود: پس از اقامه نماز جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی اداره و برنامه های پیش رو توسط کارشناس آموزش و پژوهش اداره امور قرآنی ادامه یافت .
تقی پور گفت: در پایان نیز بعد از بیانات معاون امور مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ،کارشناسان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و بیان دغدغه ها و مشکلات موجود در فعالیت های قرآنی پرداختند.
گفتنی است در این نشست از کارشناسان به پاس زحمات در زمینه فعالیت های قرآنی با اهداء هدایایی تقدیر شد .
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک