گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/08/09 تعداد بازدید: 43
print
فراخوان شناسایی چهره های برتر قرآنی در چهارمحال و بختیاری

سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری گفت: چهره های برتر قرآنی استان جهت تجلیل در آیین تکریم از چهره های قرآنی کشور تا بیستم آبان ماه خود را معرفی کنند.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری،  با اعلام این خبر، گفت: با توجه به برگزاری آیین تکریم از چهره‌های قرآنی کشور، از فعالان برتر قرآنی استان تقاضا می‌شود تا بیستم آبان ماه جاری رزومه خود را ارسال کنند.
وی افزود: مدرسان آموزش قرآن کریم در بخش قرائت قرآن کریم، مدرسان آموزش قرآن کریم در بخش حفظ قرآن کریم، مدرسان آموزش قرآن کریم در بخش مفاهیم قرآن کریم، حائزان رتبه‌های بین‌المللی در رشته‌های قرائت و حفظ قرآن کریم، مترجمان و مفسران قرآن کریم، خوشنویس قرآن کریم، ناشر قرآن کریم، خیّر قرآنی و مدیر موفق قرآنی در بخش مردمی گروه‌های هدف موردنظر جهت تجلیل در این مراسم هستند.
تقی پور مؤمن و معتقد به مبانی اصولی اسلام و اصل ولایت‌فقیه، دارای حسن شهرت و مقبولیت اجتماعی، دارای سوابق ویژه در فعالیت‌های قرآنی و منطبق با تخصص موردنظر در سطح استان و کشور و عدم انتخاب در دوره‌های گذشته را از شرایط چهره‌های قرآنی مورد تجلیل در این آیین برشمرد و اظهار کرد: مراسم تکریم چهره‌های قرآنی کشور دهه فجر سال جاری در تهران برگزار می‌شود.
سرپرست اداره امور قرآنی استان با بیان اینکه چهره‌های قرآنی دارای شرایط ذکرشده باید رزومه و مدارک خود را به اداره امور قرآنی یا ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها تحویل دهند، تصریح کرد: مدارک دریافتی پس از بررسی توسط کارشناسان اداره امور قرآنی به دارالقرآن کشور ارسال می‌شوند.
وی عنوان کرد: چهره‌های قرآنی استان باید جهت ارسال رزومه قرآنی خود مطابق فرم‌های ذیل اطلاعات را وارده کرده و به ادارات تبلیغات اسلامی تحویل دهند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک