گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/06/05 تعداد بازدید: 118
print
حضور 110 نفر از استعدادهای درخشان قرآنی در اردوی منطقه غرب کشور

کارشناس آموزش اداره امور قرآنی چهار محال و بختیاری گفت: 110 نفر از استعدادهای درخشان قرآنی منطقه غرب کشور در اردوی ویژه این منطقه که در شهرکرد در حال برگزاری است، حضور دارند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری ابوذر کارگر در رابطه با برگزاری اردوی منطقه غرب این طرح کشوری که هم‌اکنون در شهرکرد در حال برگزاری است، اظهار کرد: طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور یک طرح زود‌بازده‌ای است که از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در سطح کشور اجرا می‌شود.

وی با بیان این که اردوهای این طرح قرآنی پیش از این با حضور همه نوجوانان در یک مکان برگزار می‌شد، تصریح کرد: بنابر تصمیم سازمان دارالقرآن الکریم در سال 96 مقرر شد تا اردوهای این طرح قرآنی به صورت منطقه‌ای برگزار شود و هم‌اکنون نیز اردوی طرح استعدادهای قرآنی ویژه منطقه غرب کشور در شهرکرد در حال اجرا است.

کارگر در ادامه با بیان این که استان‌های ]چهار محال و بختیاری، همدان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان و کهکیلویه و بویر احمد در منطقه غرب طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور قرار دارند، افزود: از روز جمعه سوم شهریور، اردوی این منطقه از کشور در شهرکرد در حال برگزاری است و 110 نفر از استعدادهای قرآنی این استان‌ها در اردوی مورد نظر حضور دارند.

کارشناس آموزش اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات چهار محال و بختیاری در ادامه با بیان این که این استعدادهای قرآنی در رده سنی 13 تا 18 سال هستند، تصریح کرد: اردوی حاضر با حضور اساتیدِ انتخابی از سه استان از هفت استانِ شرکت کننده در این اردو در حال برگزاری است.

وی با اشاره به این که کلاس‌های این دوره از صبح تا ظهر به صورت گردشی و بعد از ظهرها به صورت برنامه‌ای اداره می‌شود، گفت: این اردو این طور نیست که تنها به صورت تفریحی، آموزشی برگزار شود، بلکه برنامه‌ها به صورت قطعی و برنامه ریزی شده برگزار می‌شود.

کارگر در پایان تصریح کرد: کلاس‌های این استعدادهای درخشان قرآنی از صبح تا ظهر به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و مطالبی چون صوت و لحن، تجوید و حتی نکات اخلاقی به صورت کارگاهی و جلسه‌ای به ایشان ارائه می‌شود یعنی برگزاری کلاس‌ها به این صورت نیست که به شکل یک طرفه اداره شده و تنها اساتید در آن‌ها نکات را مطرح کنند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک