گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/16 تعداد بازدید: 1161
print
جلسات قرائت قرآن ویژه بانوان در اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری جلسات هفتگی قرائت قرآن کریم ویژه خواهران در محل این اداره خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور با اعلام این خبر، گفت: نظر به اهمیت جلسات قرآنی و همچنین آشنایی با معارف قرآنی این جلسات قرائت قرآن به صورت منظم و هفتگی با تلاوت قرآن انجام می شود .
وی در ادامه با بیان اینکه توسعه برنامه های آموزش قرآن کریم منوط به وجود مربیان تاثیر گذار و توانمند در امر تدریس است تا با دلسوزی ،علاقمندی و تخصص لازم ، قرآن را به فراگیران تعلیم دهند، بیان کرد: این دوره از جلسات قرائت قرآن کریم توسط نجمه ربیعی قاری موفق استان مدیریت می شود
سرپرست اداره امور قرآنی با اشاره به برنامه های قرآنی در سطح استان بر ضرورت آسیب شناسی این فعالیت ها تأکید کرد و افزود:: در آموزش قرآن کریم علاوه بر توجه به ظاهر قرآن به باطن و مفاهیم این کتاب ارزشمند توجه بیشتری شود و ترویج سبک زندگی قرآنی سر لوحه آموزش ها قرار گیرد.
وی ادامه داد: در مراکز قرآنی شایسته است علاوه بر برنامه ختم روخوانی قرآن، ختم دوره ترجمه و مفاهیم نیز اجرا شود ، چرا که درک و به کار گیری مفاهیم قرآنی بالاترین هدف یک دوره آموزشی قرآن کریم است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک