گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/21 تعداد بازدید: 20
print
ثبت نام ۱۴۰ نفر در دوره تربیت داور عمومی قرآن در چهارمحال و بختیاری

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام ۱۴۰ نفر در دوره تربیت داور عمومی قرآن کریم در استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، بابیان اینکه تأمین داوران قرآنی در رشته‌های مختلف صوت و لحن، تجوید، وقف و ابتداء ویژه مسابقات قرآن‌کریم لازم است افزود: ۱۴۰ نفر از مربیان، قاریان و حافظان قرآن برادر و خواهر استان چهارمحال و بختیاری در دوره تربیت داور قرآن‌کریم که زیر نظر اداره امور قرآنی استان برگزار خواهد شد، ثبت‌نام کرده‌اند.
وی گفت: مهلت ثبت‌نام از ابتدای دی تا دهم دی امسال بوده و آزمون های ورودی به صورت شفاهی و کتبی قبل از شروع دوره در رشته های عنوان شده انجام می شود.
سرپرست اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: این دوره به صورت استانی بوده و زمان برگزاری آزمونهای ورودی آن بعد از برگزاری کارگاه های آموزشی است و قبول شدگان در آزمونهای ورودی کتبی و شفاهی مجاز به شرکت در دوره هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک