گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/15 تعداد بازدید: 48
print
تغییر تاریخ برگزاری نخستین دوره تربیت داور حُسن حفظ قرآن در چهارمحال وبختیاری

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان از تغییر تاریخ برگزاری دوره تربیت داور حُسن حفظ قرآن در استان خبر داد و گفت: این دوره یکم و دوم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال ئ بختیاری،محسن تقی‌پور، رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: این اداره تلاش دارد تا با آموزش داوری مسابقات قرآن کریم و ارتقای مهارت و سطح علمی داوران، سنجش و ارزیابی مسابقات با شیوه‌ای نوین و علمی صورت پذیرد و از طریق تربیت داوران ماهر و کارآزموده قرآنی، گامی بلند در مسیر برقراری عدالت در تمامی سطوح مسابقات قرآنی برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در رشته‌های تجوید و صوت سال گذشته در شهرکرد برگزار شد، گفت: دوره تربیت داور حسن حفظ نیز برای نخستین بار در استان به مدت ۲۰ ساعت آموزشی با تدریس محمدمهدی بحرالعلوم، استاد حفظ قرآن، داور بین‌المللی و رئیس سازمان قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنجشنبه یکم و جمعه دوم اسفندماه‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

یادآوری می‌شود، داشتن مدرک تخصصی حفظ (درجه ا تا ۳) سازمان دارالقرآن الکریم یا قبولی در آزمون ورودی، حفظ کل قرآن کریم، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و داشتن حداقل سن ۲۵ سال و حداکثر ۵۰ سال از مهم‌ترین شرایط شرکت در این دوره آموزشی است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک