گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/16 تعداد بازدید: 2371
print
تشکیل انجمن خیرین قرآنی در شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری

سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری از تشکیل انجمن خیرین قرآن در شهرستان های ۹ گانه استان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی‌پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر، اظهار کرد: انجمن‌های خیرین قرآنی با بهره‌گیری از کمک خیرین در زمینه توسعه برنامه‌های قرآنی در زمینه‌های مختلف می‌تواند فعالیت‌های چشم‌گیری را در سطح استان داشته باشد.
وی ادامه داد: اگر فعالیت‌های قرآنی صرفا با بودجه دولت پیش رود با این کمبود اعتبارات نمی‌توان به مراحل مد نظر رسید و کمک مردم و خیرین باید در راس کار برنامه‌ها قرار گیرد.
تقی‌پور با اشاره به این که اولین نشست انجمن خیرین قرآن در شهرستان های کیار و فارسان تشکیل شده است گفت: به زودی در سایر شهرستان های استان نیز به همت خیرین قرآنی و ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها انجمن خیرین برگزار می شود.
سرپرست اداره امور قرآنی استان با اشاره به استقبال و حضور خوب بانوان در عرصه فعالیت‌های قرآنی، خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های لازم برای راه‌اندازی انجمن خیرین بانوان قرآنی استان، به زودی این انجمن نیز تشکیل خواهد شد.

یادآور می شود پیش از این مجمع خیرین قرآن و عترت در سال ۹۵ در چهارمحال و بختیاری رسماً کار خود را شروع کر

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک