گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/05/31 تعداد بازدید: 11
print
برگزاری ۲۵۰ دوره تدبر در قرآن توسط موسسه نسیم وحی شهرکرد

رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، گفت: مؤسسه نسیم شهرکرد تنها مرجع تخصصی برای برگزاری کلاس های تدبر در قرآن در استان است که تا کنون بیش از ۲۵۰دوره برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری محسن تقی پور، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه دوره جدید تدبر این مرکز شامل ۱۵ جلسه است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، این جلسات هر هفته روز دوشنبه، دایر است و حدود ۲۰ نفر خانم و آقا در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند.

تقی پور با بیان اینکه این دوره چهارمین دوره تدبر سوره مبارکه یس در این مؤسسه است، بیان کرد: مؤسسه نسیم وحی شهرکرد تنها مرجع تخصصی برای آموزش و برگزاری کلاس‌های تدبر در قرآن در استان است که تا کنون بیش از ۲۵۰ دوره را، هرکدام به مدت ۷ الی ۸ ماه، در مرکز استان و برخی شهرستان‌ها برگزار کرده است.

وی برگزاری هفتگی کلاس‌های تدبر در قرآن در این مؤسسه از سال ۹۰ تا کنون را یادآور شد و افزود: این جلسات غالباً در محل مؤسسه و گاهی در ادارات و نهادهای دولتی استان اعم از استانداری، کمیته امداد امام(ره)، اداره امور زندان‌ها، اقتصاد و دارایی و بسیاری از سازمان‌های دولتی دیگر برگزار شده است.

رئیس اداره امور قرآنی استان به برگزاری این کلاس‌ها در شهرستان‌ها نیز اشاره کرد و گفت: تابستان سال گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان، این کلاس‌ها در شهر بِن برگزار شد و نظیر این کلاس‌ها تا کنون در هفشجان، فرخشهر، سامان و... برگزار شده است.

یادآوری می‌شود، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نسیم وحی شهرکرد واقع در خیابان مولوی، حد فاصل شهرداری و مخابرات قرار دارد که علاقمندان فراگیری قرآن کریم برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۳۸۰۱۷۴۵۳ و ۳۲۲۴۰۵۲۹ تماس بگیرند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک